Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  SA Eesti Meremuuseumi privaatsuspoliitika

  Privaatsuspoliitika on sätestatud Eesti Meremuuseumi veebiteenustele järgmiste punktidega:

  1.1 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.
  1.2 Teenuse ostmisel kasutaja poolt sisestatud teenuse osutajale teatavaks saanud teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse teenuse osutamiseks.
  1.3 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes teenuse ostmisel.
  1.4 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed teenuse kasutaja tellimuse kohta: eesnimi (eesnimed), perekonnanimi, telefon, e-post, e-poe kasutajatingimustega nõustumine.
  1.5 Isikuandmeid töötleb Sihtasutus Eesti Meremuuseum, registrikoodiga 90013667, aadress Vesilennuki 1, 10415 Tallinn. Isikuandmete töötlemise põhimõtted
  1.6 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
  1.7 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  1.8 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
  1.9 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
  1.10 Teenuse kasutaja annab teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info