Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Merepärandi populariseerimine muuseumide kaudu

  Olete oodatud osalema kahepäevasel rahvusvahelisel konverentsil „Merepärandi populariseerimine muuseumide kaudu“, mis toimub Tallinnas 10.–11. novembril 2022.

  10. novembril toimuva hübriidkonverentsi eesmärk on tuua esile merepärandi populariseerimine ja uurida seda veealuse kultuuripärandi eksponeerimise, kommunikatsiooni ja hariduse ning (kaas)loovate lähenemisviiside ja kogukondade kaudu. Ettekannetes vaadeldakse erinevaid uurimistöös kasutatavaid rakendusi ja tulemuste järeltöötlust, eesmärgiga kaasata merendusliku kultuuripärandi väärtustamisse kogukondi ja laiemat avalikkust. 

  Teisel päeval, 11. novembril toimuvates praktilistes õpitubades arutletakse ja katsetatakse, kuidas läheneda merepärandile keskenduva näituse loomisele ja millised töövahendid võiksid käepärast olla.

  Registreerides on osalemine tasuta (v.a. õhtusöök ja ekskursioonid). Registreerida saab SIIN. Füüsiliste osalejate arv on piiratud.

  Konverents, välja arvatud õpitoad, kantakse registreeritud osalejatele veebis üle.

  Üritust korraldab Eesti Meremuuseum koostöös vrakimuuseum Vrakiga (Stockholm, Rootsi).

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info