Meremuuseumis on mitmeid võimalusi ainulaadse sündmuse korraldamiseks

Planeerige oma järgmine sündmus meie ülilaheda atmosfääriga Lennusadamas või ajaloost läbipõimunud Paksus Margareetas. Esimeses saate kasutada ainulaadset vesilennukiangaari, jäämurdjat Suur Tõll, mereäärset väljakut ja suveterrasse. Teises olete oodatud suurtükitorni igale korrusele, sealhulgas suveterrassile katusel. Lisaks ainulaadsele keskkonnale saate arvestada asjatundliku korraldusmeeskonna ja toitlustuspartneriga, kes tagavad teie sündmuse igakülgse õnnestumise.

Uurige lähemalt kõiki võimalusi

Täpsustavate küsimuste ja broneeringu soovidega võtke ühendust Eesti Meremuuseumi projektijuhiga  – tel +372 529 1392 (E-R 9-17, v.a. riigipühadel), e-post events@meremuuseum.ee.

Fotod: Lennusadama muuseumimaja 10. sünnipäevale pühendatud pidulik vastuvõtt ja kontsert õhtusöök mais 2022 (Hendrik Osula).