Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Üleeuroopaline innovatsiooniprojekt RECHARGE  

  Eesti Meremuuseum on partneriks üleeuroopalises innovatsiooniprojektis RECHARGE (Resilient European Cultural Heritage As Resource for Growth and Engagement). Projekti eesmärk on arendada muuseumide ja kultuuriasutuste jaoks jätkusuutlikke osalusärimudeleid, elavdada sektorit ning hankida vajalikke tööriistu selle edasiseks arendamiseks nii kohapeal kui ka digitaalselt (vt tutvustav pressiteade). Eesti Meremuuseum on üks kolmest partnerorganisatsioonist, mis katsetab projekti raames Living Lab formaadis kogukonda kaasavat ärimudelit. 

  Projekt käivitus 1. oktoobril 2022 ja kestab 36 kuud. Erasmuse Ülikooli juhitav konsortsium koosneb 10 partnerist kuuest Euroopa riigist: Centrum Cyfrowe (Poola), Universidad de Valladolid ja Goteo (Hispaania), Netherlands Institute for Sound & Vision ja Erasmuse Ülikool (Holland), European Fashion Heritage Association ja Museo Del Tessuto di Prato (Itaalia), Creativity Lab OÜ ja Sihtasutus Eesti Meremuuseum (Eesti) ning The Hunt Museum (Iirimaa). Projekt toimub HORIZON EUROPE programmi raames (Euroopa Liidu teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogramm aastateks 2021–2027). 

  Eesti Meremuuseumi projektis osalemisega seotud küsimustes palume võtta ühendust kirjutades info@meremuuseum.ee. Jooksvat infot kogu projekti kohta on võimalik jälgida Facebookis, Instagramis, LinkedInis ja Twitteris.  

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info