Tänavu ootab Meremuuseum kolmele suveterassile

Sel suvel ootab Eesti Meremuuseum seitsmel päeval nädalas kolmele terrassile. Üks neist asub Paksu Margareeta suurtükitorni katusel, teine Lennusadama vesilennukiangaari rõdul ja kolmas esmakordselt Lennusadama jahisadama kail. Kõigis neis pakub head ja paremat Maru Cateringi meeskond eesotsas peakokk Madis Jõhvikuga.

„Lisaks suurepärastele vaadetele pakume mereteemalisi maitseelamusi koos sobitatud jookidega. Seejuures oleme taganud igale suveterassile enda eripära,“ kinnitas Madis Jõhvik. „Näiteks oli möödunud suve nõutumaks roaks Paksu Margareeta tipus kaheksajalg ja Lennusadamas osutus suureks lemmikuks praetud räimepihvid värske tilli kartuli, hapukoore- kurgi- tomati ja rohelise sibula salati ja tar-tarkastmega.”

Vanalinna parima vaatega suveterrass Paksu Margareeta suurtükitorni katusel on avatud iga päev (P-N 10:00-22:00 ja R-L 10:00-00:00). Suurtükitorni tipus on korraldatud nii pulmi, koolilõpetamisi ja pidulikke vastuvõtte kui ka vabamas vormis meeskonnaüritusi kuni 75 osalejaga.

Siinse KATUSEKOHVIKU menüüd iseloomustab merehõnguline kergus – seda on nii roogades kui ka jookides. Viimaste valikus on mitmed kokteilid. Nende hulgas leiab näiteks selle hooaja uustulnukat Hugo Spritzi, aga klassikaks saanud Mojito, Cuba Libre ja Aperol Spritzi. Alates juunikuust saab menüüga tutvuda sellel lingil.

Ainulaadse Lennusadama vesilennukiangaari rõdul ootab iga päev MARU kohviku suveterrass (esmaspäev-pühapäev kell 10:00-19:00). Siin on ruumi kuni 100-le inimesele, kelle jaoks saab terrassil korraldada privaatsündmusi peale muuseumi sulgemist. Menüüst leiab mitmeid suvehitte ja häid päevapakkumisi. Valikuga saab tutvuda sellel lingil.

Kolmas suveterrass avas sel aastal oma uksed Lennusadama jahisadama kail. Siinses MINI MARU kohvikus saab nautida pealinna parimat merevaadet kahel korrusel, sealhulgas korraldades privaatsündmuse kuni 30-le inimesele. Menüüs on tänavatoit ja sellele sobilikud joogid. Kõiki pakkumisi koos jooksva infoga lahtioleku aegadest leiab sellelt lingilt.

Maru Catering on ainus toitlustuspakkuja Eesti Meremuuseumi muuseumimajades Lennusadama ja Paksu Margareeta avamisest alates. Nende käe all on teoks saanud eri suuruse ja tegumoega sündmused: vastuvõtud, firmapeod, banketid, sünnipäevad, pulmad, konverentsid, seminarid, piknikud ja grillpeod. Seniste klientide tagasiside on koondatud siia.

Teile sobival suveterrassil privaatsündmuse korraldamiseks võtke ühendust

• Eesti Meremuuseumi sündmuste projektijuhiga (Paksu Margareeta ja Lennusadama angaari suveterrassid) – tel +372 529 1392 (E-R 9-17, v.a. riigipühadel), e-post events@meremuuseum.ee; laudade broneerimiseks võtke ühendust tel +372 5361 3403, e-post merilin@marucatering.ee
    • Mini Maru kohviku juhatajaga (Lennusadama jahisadama suveterrass) – tel +372 5361 3403, e-post merilin@marucatering.ee.

Fotod: Eesti Meremuuseumi suveterrassid.