Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Rahvusvaheline Polaarkonverents: „Arctic and Antarctic Science Cooperation in a Changing World“ (Arktika ja Antarktika Teaduskoostöö Muutuvas Maailmas).

  Aeg: 28.-29. novembril 2024

  Koht: Kultuurikatel, Tallinn

  Rahvusvaheline polaarkonverents „Arctic and Antarctic Science Cooperation in a Changing World“ toob kokku teadlased ja eksperdid üle kogu maailma, et arutada Arktika ja Antarktika piirkondades toimuvaid muutusi ja nende mõju keskkonnale ning ühiskonnale.

  Sündmuse peamine eesmärk on jagada teadmisi ja kogemusi Arktika ja Antarktika piirkondade muutustest ning suurendada teadlikkust nende globaalsest mõjust. Eestlased koostöös rahvusvaheliste partneritega on olnud olulised panustajad teadusuuringutesse polaaraladel. Lisaks tähistame Eesti Polaarklubi tegutsemist Eesti Meremuuseumi juures 40. aastat. Loe Eesti Polaarklubi kohta siit: Polaarklubi – Meremuuseum : Meremuuseum

  Konverents pakub võimalust kuulata spetsialiste erinevatest riikidest, sealhulgas Norrast, Soomest, Rootsist, Tšiilist, Argentiinast, Inglismaalt, Ameerikast, Tšehhist, Islandilt, Kanadast kui ka Eestist.

  Lisainfo ja registreerimine tulekul. 

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info