Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Sünnipäevapidu

  Tutvu Paksu Margareeta sünnipäevaprogrammidega ning tee valik vastavalt sünnipäevalapse ja tema sõprade soovidele, iseloomule ja vanusele!

  SEIKLUSLIK MEREREIS

  8–12 aastased seiklushimulised sünnipäevalised, max 15 last 

  Aeg heisata purjed ja lasta end tuulel kanda suurte seikluste poole! Sünnipäeval kehastume keskaegse laeva meeskonnaks, et oma kaubaga jõuda Tallinnast Lübeckisse. Meie mängulisel merereisil tuleb ette ootamatuid olukordi ja uskumatuid tegelasi, kellega kohtumisel saavad vaprad sünnipäevalised oma oskused proovile panna. Merereisi lõpus selgub, milline laevameeskond kõige paremini mereretkele vastu pidas ja kellel õnnestub oma kaup edukalt maha müüa. Kõiki merereisil osalejaid ootab magus autasu! 

  Programmi kestus: 1,5 h, lisandub toitlustuse aeg.

  VIIKINGITE VÕLUMAAILM

  5-10 aastased vaprad sünnipäevalised, max 15 last

  Seiklusrikka sünnipäeva käigus sukeldutakse viikingite võlumaailma, et võidelda kurjade trollide vastu ning päästa lohe munad! Trollid on jätnud endast Paksu Margareeta torni maha erinevaid jälgi ja laste ülesandeks on üheskoos need leida. Nad saavad tõeliste viikingitena seigeldes mööda Paksu Margareeta korruseid, otsida vihjeid ja lahendada mõistatusi, et jõuda mööda trollide jälgi lohe munadeni. Ootame sind seiklema Viikingite sünnipäevapeole – kus iga laps on tõeline kangelane!

  Programmi kestus: 1,5 h, lisandub toitlustuse aeg ja pärast on võimalus tutvuda muuseumiga.

  Info ja broneeringud: booking@meremuuseum.ee või telefonil +372 6 200 550 (E-R kl 9-17, v.a. riigipühadel).

  Broneeri sünnipäev

  Hinnad ja tingimused

  Lastesünnipäevade menüü

  Paksu Margareeta sünnipäevakutse

  Kas Lennusadamas oled juba sünnipäeva pidanud? Vaata lähemalt

  Telli sünnipäevaks rongisõit

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info