Liitu uudiskirjaga

  Sünnipäevapidu

  Tutvu Paksu Margareeta sünnipäevaprogrammidega ning tee valik vastavalt sünnipäevalapse ja tema sõprade soovidele, iseloomule ja vanusele!

  SEIKLUSJUTTE MAALT JA MERELT

  6–10 aastased osavad sünnipäevalised, max 15 last

  Kutsu oma sõbrad keskaegsesse suurtükitorni, et teha koos seikluslik ajarännak laevade maailmas! Paksu Margareeta tornis saame osa uskumatutest ja põnevatest laevade lugudest ja mida kõrgemale tornis liigume, seda uuemaks ja moodsamaks muutuvad meie laevad! Uhkete purjelaevade keskel voldime ise purjekaid ja ristime laeva vanade kommete kohaselt. Aurulaevade korrusel ehitame suurtest pehmetest klotsidest võimsa aurulaeva. Viimasel korrusel disainime oma korstnamärgi ja loome enda reisilaeva. Peo lõpuks lustime ja pidutseme moodsa reisilaeva karaokesaalis!

  Programmi kestvus: 1,5 h, lisandub toitlustuse aeg.

   

  SEIKLUSLIK MEREREIS

  8–12 aastased seiklushimulised sünnipäevalised, max 15 last 

  Aeg heisata purjed ja lasta end tuulel kanda suurte seikluste poole! Sünnipäeval kehastume keskaegse laeva meeskonnaks, et oma kaubaga jõuda Tallinnast Lübeckisse. Meie mängulisel merereisil tuleb ette ootamatuid olukordi ja uskumatuid tegelasi, kellega kohtumisel saavad vaprad sünnipäevalised oma oskused proovile panna. Merereisi lõpus selgub, milline laevameeskond kõige paremini mereretkele vastu pidas ja kellel õnnestub oma kaup edukalt maha müüa. Kõiki merereisil osalejaid ootab magus autasu! 

  Programmi kestvus: 1,5 h, lisandub toitlustuse aeg.

   

  Info ja broneeringud: booking@meremuuseum.ee või telefonil +372 6 200 550 (E-R kl 9-17, v.a. riigipühadel).

  Broneeri sünnipäev

  Hinnad ja tingimused

  Lastesünnipäevade menüü

  Paksu Margareeta sünnipäevakutse

  Kas Lennusadamas oled juba sünnipäeva pidanud? Vaata lähemalt

  Telli sünnipäevaks rongisõit

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info