Laste linnalaager

07-huvi-ja-elamus-compressorNeli korda aastas koolivaheaegadel korraldab Meremuuseum 1.-6. klassi lastele mereteemalisi linnalaagreid. Põnevad ja liikumist täis päevad viivad lapsed igas laagris uutesse kohtadesse, kus saab ammutada teadmisi või ise käed külge panna.

2020. aasta linnalaagrid:

  • 21.-.23. aprill “Liikumine Läänemerel”
    Uurime Tallinna kordonis, kuidas töötab piirikontroll sadamates. Paksus Margareetas saame uusi teadmisi mootorlaevadest. Lennusadama jahisadamas näeme miinituukrite tööd ja kuuleme laevaõnnetustest. Uudistame Lennusadama jahisadamat ja teeme muud põnevat!
  • 16.-18. juuni “Elu Läänemeres”
    Külastame Eesti Lootsi, kuuleme inimtekkelisest mürast, naftareostusest ja nende mõjust Läänemerele, osaleme Muraste looduskooli mereprogrammis, peame piknikku ja läheme Lennusadama jahisadamast merele!
  • 11.-.13. august “Merepääste Läänemerel”
  • 20.-22. oktoober “Arheoloogia saladused”

Laagritasu osalejale on 95 eurot ühe linnalaagri kohta.

Jälgi laagrite infot KALENDRIST

Lisainfo: tel. 6200550 (E-R 9-17), booking@meremuuseum.ee

Sündmused

Vaata kalendrit

Uudised

Krusensterni viktoriin

Üleilmne Peterburglaste Klubi ja Tallinna Haridusamet kutsuvad Peterburi ja Tallinna koolilapsi osalema kuulsa meresõitja Adam Johann von Krusensterni 250. sünniaastapäevale pühendatud ühisviktoriinis.

30. Märts

Paksu Margareeta uus püsinäitus pärjati kahe Kuldmunaga

Reedel, 20. märtsil veebiülekandena toimunud loovus- ja disainiauhindade väljakuulutamisel võitsid Kuldmuna Paksu Margareeta ekspositsiooni graafilise disaini eest Polaar Studio ja digilahenduste eest Platvorm. Muuseum jääb eriolukorra ajal suletuks.

23. Märts

Muuseum on suletud

Riikliku eriolukorra tõttu on muuseum on suletud 1. maini 2020, kui ei otsustata ennetähtaegset eriolukorra lõpetamist. Ära jäävad või edasi lükkuvad kõik sellele ajaperioodile planeeritud sündmused.

13. Märts

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 6 200 550 (E-R 9-17), v.a. riigipühadel
info@meremuuseum.ee
Vesilennuki 6, Tallinn

Lennusadam MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Paks Margareeta MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Vaata kaarti