Tallinna Merepäevad 2022

Lennusadamas toimuvate Tallinna Merepäevade sündmuste kava:

25. AUGUST (Ala avatud 12-22)

Merel: Lahesõidud alustega Alison, Windrose, Gaia – B3 kai, pilet 15€, vabagraafik, pilet kohapeal.

Gundel, Mr D – A3 kai pilet 10€, vabagraafik, pilet kohapeal

15.00 Mereröövli mängud ja võistlused lastele

17.00 Tanel Padar

26. AUGUST (Ala avatud 12-22)

Merel: meretakso pilet 5 eurot, vabagraafik, A2 kai

Lahesõidud purjekatega: Hiiuingel, Moonland, Lisette, Alexandra, Delfin A2 ja A3 kai – pilet 10€, vabagraafik, pilet kohapeal.

Lahesõidud purjekatega: Alison, Windrose, Gaia – B3 kai, vabagraafik, pilet kohapeal.

Lahesõidud kaatritega: Gundel, Mr D, Magnum, Hornet – Pilet 10€, vabagraafik, pilet kohapeal.

Lahesõidud hõljukiga – Slipi esine ala, pilet 20€, vabagraafik, pilet kohapeal.

Külastamiseks avatud laevad Alfons Hakans Helios (A1 kai) ja EML Sakala (kl 15-18, A kai)

20.00-21.30 Hiiuingli päikeseloojangu sõit marsruudil Lennusadam (A2 kailt) – Haven Kakumäe jahisadam (G kai) (pilet 25€ eelmüügist Sunlines.eu)

Laval:

17.30 Tallinna Politseiorkester koos Ivo Linna ja Hanna-Liina Võsaga

16.00 Koit tantsukool

18.00 Mustkunstnik Marko Mustkunstishow

27. AUGUST (Ala avatud 12-23)

Laval:

13.00 Maskottide karneval

17.00 JÄÄÄR, Jaan Sööt

19.00 Eesti Sõjaväeorkester koos Uku Suviste ja Grete Paiaga

20.30 Viipetule süütamine, Tulelaul laevapardal VENUS noorte bändide esitluses, DJ Anett

21.00 Vennaskond

Lastealal:

14.00 Miku-Manni Lasteteatrietendus “Kes ei tööta, see ei söö!”

15.00 Koit Tantsukool

16.00 Mustkunstnik Marko Mustkunstishow

17.00 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio

18.00 Maskottide karneval

28. AUGUST (Ala avatud 12-19)

16:00 mereparaad Stefani kontserdile kl 17 Vanasadamas

12.00 PREMIA laste võidujooks

15.00 James Werts World Project

14.00 Tallinna Huvikeskus Kullo KT Stuudio

18.00 Miku-Manni teatrietendus “Imeilus”

Kogu festivali programm on leitav sellel lingil.

Jooksev sündmuse info on kättesaadav Facebookis.