Perepühapäev teatri ja jõuluvanaga

Tule tähistama kolmandat advendipühapäeva Lennusadamas koos teatri ja jõuluvanaga.

Perepühapäeval kavas:

Kell 13.00 Teoteatri jõuluetendus “Kivi kotti”

Jumid on vahvad loodusvaimud, kes elavad maa all ning kannavad hoolt kivide, mulla ja kristallide eest. Nende ainsad vaenlased on mutid ning kõik, mis jõuab nendeni maa pealt on kõlbmatu ja kahtlane.
    Aga ühel päeval…prantsatab läbi nende katuse….päkapikk. Jumid pole kunagi näinud päkapikke ega tea ka midagi jõuludest. Mida selle imeliku kirevas riides olevusega peale hakata? Ühiselt otsustatakse, et päkapikust peab ka jumi saama, aga päkapikk Järdal on hoopis teised plaanid. Teda ootavad ju jõuluvana ja päkapikupere ning tal pole vähimatki tahtmist eluks ajaks maa alla mulda ja kive kärutama jääda.
    Kas päkapikk pääseb põgenema või tulevad hoopis jumidele ka jõulud?
    Seda saate näha siis, kui etendust vaatama tulete!

Etendus kestab 1 tund ja sobib vaatamiseks alates 4. eluaastast.

Autor ja lavastaja Piret Viisimaa; kunstnik Anna Sui; koreograaf Maria Uppin.

Kell 14.00-15.00 Kohtumine jõuluvanaga

Kell 12-16 Päkapikkude töötoad: jõuluehete ja jõulukaartide meisterdamine

Kell 13 ja 15 avatud ekskursioonid Lennusadamas (eesti ja vene keeles)

Meeleolu loob uhke kuusk. Kõik perepühapäeva tegevused on muuseumipileti hinna sees, sh. ekskursioonid ja pääs uuele näitusele “Tundmatu ookean. Läänemeri maailmameres”.

Lennusadama 5000-ruutmeetrine avarus ja soovitav maski kandmine aitavad meil püsida terved.