Paksu Margareeta müstilised lood

Jätkame kevadel alustatud koostööd Kellerteatriga ja pakume uutmoodi muuseumikülastus, müsteeriumiteater muuseumis, pealkirjaga “Paksu Margareeta saladused”.

Paksu Margareeta vanade müüride vahel toimub sügisel koostöös Kellerteatriga 6 õhtul eksklusiivset teater-muuseumikülastust. Giidi juhitud muuseumituuri vürtsitab Margareeta müsteerium neljas episoodis läbi mitme aastatuhande. Müsteeriumiteater kestab 2 tundi ja lõppeb muuseumi kohvikus suupiste ja joogiga.

Müsteeriumi teater algab kogunemisega Paksu Margareeta kassa alas.

Teater-muuseumikülastus kestab 1,5 tundi ja lõppeb muuseumi kohvikus suupiste ja joogiga(30min). Algused kell 18.00 ja kell 20.00.

Piletid müügil Piletilevis: Müsteeriumiteater muuseumis ”Paksu Margareeta saladused” – Piletilevi.ee