Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Perepühapäev Lennusadamas tantsu, laulu ja lõbusate mängudega

  Pipi kutsub kõiki sõpru Lennusadamasse külla, et üheskoos tantsida, laulda ja lustida. Lisaks vahvatele mängudele saab meisterdada endale fantaasialaeva koju kaasa!

  Lisaks saab perepühapäeval osaleda Lennusadama ekskursioonil, kus tutvustatakse põgusalt ka uut ajutist näitust „Põrgu Läänemerel. Juminda meretragöödia 1941”, mida seejärel iseseisvalt uudistada saab.

  Ajakava:

  12.00-13.00 Fantaasialaevade meisterdamine

  13.00-15.00 Pipi laulud ja mängud: vilekommi ja nätsumulli puhumise võistlus, lisaks selgitame välja ka parimad laulja ja tantsijad.

  14.00-14.45 Lennusadama ekskursioon eesti keeles

  15.00-15.45 Lennusadama ekskursioon vene keeles

  Kõikidest perepühapäeva tegevustest saab osa võtta vaid muuseumipiletiga!

  Kõik külastajad 12. aastat ja vanemad peavad kandma maski.

  Muuseumit saab külastada COVID-19 vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise tõendi (mitte kauem kui 180 päeva tagasi) ettenäitamisel. Tõendiga koos tuleb esitada isikutõendav dokument. Tõendi peavad esitama ka lapsed alates 12. aasta ja 3 kuu vanusest. Laste puhul sobib ka negatiivne PCR või antigeeni testi tulemus, mille on teinud tervishoiuteenuse osutaja ja väljastanud sellekohase tõendi.

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info