Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Öö muuseumis – elu Veneetsias!

  „Öö muuseumis“ on erakordne võimalus veeta terve perega seikluslik öö Lennusadamas. See avaneb vaid 2 korda aastas ja ainult mõnekümnele perele.

  Öö programm algab õhtuhämaruses, mil muuseum on tavakülastajatele suletud ja kestab hommikutundideni, kui on aeg hommikust süüa. Vahepeal saate mängida, meisterdada, lustida karnevalipeol, vaadata filmi ja uudistada põnevat näitust „Venezia – merede kuninganna“. Täpsem info on välja toodud ajakavas.

  Lisaks saavad kõik ööbijad võtta osa loosimismängust, kus loosime palju põnevaid auhindu. Peaauhinna võitjatel on võimalik ööbida ei kusagil mujal kui allveelaevas Lembit.

  Võtke kaasa matkamadrats ja magamiskott ning veetke üks seikluslik öö muuseumis!

  Kõigile, kes tulevad üritusele oma maski või kostüümiga ootab tore üllatus!

  Programm on mõeldud 7–12 aastastele lastele ja neid saatvatele täiskasvanutele. Hind sisaldab seikluslikku programmi, õhtusnäkki, hommikusööki ja ööbimisvõimalust oma magamisvarustusega. Kella 23-ni on võimalik külastada ka Lennusadama kohvikut MARU.

  Ajakava: 

  14. aprill 2023

  18.30-19.00 Sissepääs ja registreerimine
  19.00-21.00 Töötoad:

  ·       Tutvume näitusega „Venezia- merede kuninganna“

  ·       Mängime lastealal „Väike Veneetsia“

  ·       Meisterdame karnevalimakse

  ·       Pildistame Veneetsia fotoseina juures perepilte

  21.00 Õhtusnäkk

  21.30 Karnevalipidu tantsude ja lauludega ja loosimismäng
  22.30 Perefilm “Erik Kivisüda” (Eesti, 2022)
  00.00-7.30 Öörahu

  15. aprill 2023

  7.30-8.45 Hommikusöök ja vaba aeg muuseumis
  8.00-8.45 Hommikune jalutuskäik Lennusadama jahisadamasse*

     9.00 Ürituse lõpp

  * Toimub tuulevaikse ilma korral.

  Tegevused toimuvad eesti keeles.

  OSALUSTASU
  Pileteid saate osta Piletilevist hinnaga 35 eurot/osaleja: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/oo-muuseumis-elu-veneetsias-387321/ 

  LISAINFO
  Täiendavate küsimuste korral kirjutage booking@meremuuseum.ee  või helistage 6200550

  Sündmust toetab Premia!

  Meelespea ja KKK:

  ·       Mida kaasa võtta?
  Iga osaleja võtab kaasa oma hügieenitarbed, magamiskoti, matkamati jm endale sobivad magamisvahendid. Soovitav on panna selga mugavad riided ja jalga mugavad jalanõud. Üleriided saab jätta garderoobi (valveta), muuseumis on lukustatavad kapid.

  ·       Kuidas on lood söögiga?
  Soovitame enne sündmusele tulekut kõhu täis süüa. Kaasavõetud söögiga sisse ei lubata, küll aga võib kaasa võtta joogipudeli. Programmi jooksul toimub üks kerge snäkipaus (hinna sees). Piletihinna sisse kuulub ka hommikusöök.

  ·       Kuidas on lood privaatsusega?
  Öö muuseumis on koos tegutsemiseks. Osalejad jagatakse umbes 20-liikmelisteks gruppideks ja iga grupp saab endale grupijuhi, kelle juhtimisel toimub tegevus kogu programmis ettenähtud aja. Pärast programmilise osa lõppu algab ettevalmistus magamiseks. Muuseum muutub suureks laagriplatsiks, magamine toimub Lennusadama angaari esimesel korrusel allveelaeva Lembit vahetus läheduses. Muuseumis on põrandaküte.

  ·       Missugune on täiskasvanute roll?
  Täiskasvanud võivad osa võtta kogu programmist sama lustlikult nagu lapsedki. Siiski palume arvestada, et täiskasvanu vastutab endaga kaasa võetud laste eest – kindlustab, et laste käitumine tagaks meeldiva õhtu nii neile endile kui ka teistele osalejatele, järgib öörahu kokkuleppeid ja hoiab majas öösel vaikust.

  ·       Millal saab muuseumist lahkuda?
  Öö muuseumis on kogu öö kestev üritus, mis eeldab muuseumis viibimist kogu öö ja lõpeb hommikul. Soovi korral võib lahkuda ka pärast programmi lõppu ja enne öörahu. Loomulikult saab öösel lahkuda hädaolukorras.

  ·       Kui palju täiskasvanuid lastegrupi kohta osalema peab?
  Öö muuseumis on eelkõige lastele suunatud sündmus, täiskasvanute roll on lapsi tegemistes toetada, kuid julgeme oletada, et meeldejääv on ta kõigile. Keskmiselt peab arvestama, et vähemalt iga 4 lapse kohta on 1 täiskasvanu ehk:
  kui osaleb kuni 4 last, peab kaasas olema 1 täiskasvanu;
  kui osaleb 4 kuni 8  last, peab kaasas olema 2 täiskasvanut;
  kui osaleb 8 kuni 12 last, peab kaasas olema 3 täiskasvanut.

  ·       Kui vanadele lastele on sündmus suunatud?
  Sündmus on suunatud peamiselt 7-12 aastastele lastele, kuid iga vanem tunneb oma last kõige paremini ning nii ei ole ka välistatud, et ka 6- ja 13-aastane tunnevad sündmusest rõõmu. Peamine on silmas pidada, et laps oskab käituda suures seltskonnas, julgeb uinuda ja magada võõras kohas ning saab aru öörahu mõistest.

  ·       Mis sündmusel toimub?
  Öö muuseumis on seikluslik üritus, mille jooksul osaletakse erinevates põnevates tegevustes – saab uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, toimuvad mängulised tegevused ja kohtumised huvitavate külalistega.

  ·       Kuidas on lood hügieeniga?
  Muuseum hoitakse igapäevaselt puhtana. Hambaid saab pesta meie avaras tualettruumis.

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info