Infopäev õpetajatele

Head õpetajad!

Ootame teid Eesti Meremuuseumi ja Kellerteatri ühisele infopäevale 29. septembril 2022 kell 16.00–18.30. Infopäeval anname teile ülevaate meremuuseumi haridusprogrammidest ja teatris etenduvatest koolinoortele suunatud lavastustest.

AJAKAVA

• Kogunemine Kellerteatris, kohvilaud
    • teatrijuhi Vahur Kelleri ja Meremuuseumi haridustöö kuraatori Kristel Halmani avasõnad
    • lavastaja Janika Juhanson tutvustab oktoobrikuus esietenduvat uuslavastust „Kunksmoor“
    • stseen lavastusest „Kunksmoor“ näitlejate Liia Kanemägi ja Riho Rosberg esituses
    • muuseumi haridusprogrammi tutvustab Kristel Halman
    • ekskursioon Paksus Margareetas, kus saab tutvuda laevamudelitega uue põlvkonna digilahenduse – liitreaalsuse – abil, mis kindlasti on abiks haridustöös (vt tutvustav video)
    • soovijad saavad teha broneeringuid ja osalemistunnistuse

OSALEMINE

Infopäeval osalemiseks palume end registreerida saates hiljemalt 22. septembril e-kirja aadressile myyk@kellerteater.ee. Seejuures palume teada anda, kas soovite osa võtta ekskursioonist Paksus Margareetas. Registreerumise kinnituse saate vastusena e-kirjale.

TÄIENDAV INFO

• Kohtade arv on piiratud