Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

    Muuseumimajade lahtiolekuajad jaanipühadel

    Kõiki algavaid puhkepäevi saate nautida ka meie juures. Iga päev olete oodatud seiklema merenduse lähiajaloo lainetel vesilennukiangaaris ja muuseumilaevadel. Samuti uudistama vaateid ja maitseid sadamakail avatud kohvikus. Veel saate mängida meie välialal Lennusadama ajaloole pühendatud nutimängu, mille osalejate vahel loosime meresõidu tervele seltskonnale.Vesilennukiangaar ja muuseumilaevad ning Lennusadama kohvik MARU on avatud pidupäevadel kell 10-17 ja nädalavahetusel kell 10-19. Sadamakohvik Mini Maru ootab külla kell 12-20.

    Samuti saate seigelda Paksus Margareetas läbi merenduse sajandite hommikust õhtuni. Veelgi kauem pääsete torni katusele, kus saate nautida imelisi vaateid ja suviseid maitseid. Muuseumimaja on avatud pidupäevadel kell 10-17 ja nädalavahetusel kell 10-19. Paksu Margareeta Katusekohvik Maru ootab teid neljapäeval ning pühapäeval kell 10-22 ja reedel ning laupäeval kell 10-24.

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Save preferences More info