Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Isadepäeval tutvustab meremuuseum merepääste maailma

  Läheneval isadepäeval, 13. novembril, ootab Eesti Meremuuseum pisemaid ja suuremaid meresõpru Lennusadamasse, kus koos päästjate ning päästekoertega tutvustatakse merepääste maailma.

  Meremuuseum korraldab isadepäeval perepühapäeva „Merepääste maailm“. Selle käigus saavad pisemad ja suuremad meresõbrad tutvuda vetelpäästjate, nende meeskonnaliikmeteks olevate vetelpäästekoerte ning merepääste varustusega. Samuti on osalejatel võimalik uudistada purjelaeva simulaatorit ja võtta mõõtu mitmes mängulises võistluses. Oma tegemisi tutvustavad MTÜ Pärnumaa Märjad Käpad, SAR Pirita Merepääste ning pop-up merekool Meresõber.

  Samuti on perepühapäeval osalejatel võimalik meisterdada laevamudeleid kogenud puutööõpetaja Argo Aruvaldi juhendamisel.

  Lisaks saab Lennusadama vesilennukite angaaris ja jäämurdja Suure Tõllu pardal uudistada mitmeid ainulaadseid eksponaate ning ajutisi näitusi. Avatud on ka kohvik.

  Isadepäevale pühendatud perepühapäev toimub Lennusadama muuseumimajas 13. novembril kell 12-16. Selle täpne kava on avaldatud Eesti Meremuuseumi kodulehel.

  Foto: pere Lennusadama muuseumimajas (Eesti Meremuuseum/ Aron Urb).

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info