Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Uudiskirja ikoon
Liitu uudiskirjaga

  Sünnipäevapakettide hinnad ja tingimused

  Sünnipäevapakettide hinnad:

  • esmaspäev–reede 149 €
  • laupäev–pühapäev (k.a riigipühad) 179 €

  Tingimused

  Eelbroneerimine
  Sünnipäevaprogrammile palume registreeruda siin. Registreerimist loetakse lõplikuks pärast Meremuuseumi kliendihalduri saadetud kirjalikku kinnitust kuupäeva ja kellaaja sobivuse kohta.

  Broneeringu muutmine
  Broneeringu muudatustest või tühistamisest palume meile võimalikult kiiresti kirjalikult teada anda, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva enne programmi toimumist. Hilisemal muutmisel või tühistamisel on Meremuuseumil õigus nõuda broneeringu eest tasumist täies ulatuses.

  Osalejate arv

  Sünnipäevaprogrammi hinnas on sissepääs ja programm kuni 15 lapsele ning kuni kolmele täiskasvanule. Iga lisanduva lapse osalustasu on 5 €, mis lisandub sünnipäevapaketi hinnale (max osalejate arv programmis on 20). Lisanduvate täiskasvanute puhul tuleb osta muuseumi pilet maksumusega 10 €.

  Kellaaja valik
  Sünnipäeva tähistamiseks soovitame planeerida  2,5-3 tundi. Kõige hilisem sünnipäeva alguskellaaeg koos sünnipäevalauaga on kell 15.00, ilma toitlustuseta hiljemalt kell 16.00.

  Saatjate roll
  Lastega tegeleb sünnipäeva ajal üks programmijuht.  Täiskasvanud saatjatel palume aidata lastel silma peal hoida, et nad iseseisvalt muuseumisse seiklema ei läheks.

  Aja planeerimine Paksu Margareetasse tulles
  Soovitame paksu Margareetasse jõuda vähemalt 15 minutit enne sünnipäevaprogrammi algust. Nii jääb kõigil aega ära panna üleriided, külastada tualetti ning harjuda ümbritseva keskkonnaga.

  NB! Programmi läbiviijal on õigus teha programmi kavas muudatusi vastavalt grupi suurusele, laste huvile või muudele asjaoludele.

  Toitlustus
  Sünnipäeva on võimalik Paksus Margareetas tähistada koos toitlustusega või ilma. Sünnipäevalaua katab MARU Catering: minimaalne tellimus on 10 inimesele, eelarvega vähemalt 70 €. Toitlustus toimub õppeklassis.
  Toitlustust saab tellida hiljemalt 3 tööpäeva enne sünnipäeva toimumist. Hilisemate muudatuste või tühistamise korral on Meremuuseumil õigus nõuda toitlustuse eest tasumist täiel määral vastavalt eelnevalt kinnitatud inimeste arvule. Sünnipäevamenüü ei ole veel valmis.
  Oma toidud ei ole Paksus Margareetas lubatud.

  Info ja broneeringud: booking@meremuuseum.ee või telefonil +372 6 200 550 (E-R kl 9-17, v.a. riigipühadel).