Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Perepühapäev Paksus Margareetas: Pildid Veneetsiast!

  Alates 25. märtsist on Eesti Meremuuseumi Lennusadamas avatud uus näitus “Venezia – merede kuninganna”. Kuulsat karnevalide ja kanalite linna on jäädvustanud mitmed kunstnikud ning sel korral kutsumegi lapsi valmistama kollaaži tehnikas pilte Veneetsiast – selle majadest koos kanalite ja gondlitega. Peresid juhendavad piltide tegemisel muuseumi külastusjuhid.

  Samuti kutsume avastama lugusid laevade minevikust Paksu Margareeta suurtükitornis loodud meremaailmas.

  Kell 12.00-16.00
  VENEETSIA PILTIDE MEISTERDAMINE
  Kõik sobilikud vahendid piltide valmistamiseks saate kohapeal. Vajalikke nippe jagavad meie muuseumi külastusjuhid, kes ootavad teid Paksu Margareeta õppeklassis.

  Kell 13.00-14.45
  AVASTAGE LAEVADE LUGUSID
  Igal Paksu Margareeta korrusel on laevu, mille möödanikust oskavad meie külastusjuhid mitmeid lugusid rääkida. Kell 13.00-13.45 kuulete neid vene keeles ja kell 14.00-14.45 eesti keeles. Külastusjuhid ootavad teid muuseumi kassa juures.

  Tegevused sobivad huvilistele igas vanuses.

  Osalemiseks vajate kõigest muuseumipileteid. Tervele perele soodsama sissepääsu tagavad perepilet ja MM kaart. Uurige lähemalt: https://bit.ly/3hmCK0t.

  Kohtumiseni perepühapäeval!

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info