Teksti suurus

Reavahe kõrgus

Kontrastsus

Muud valikud

Liitu uudiskirjaga

  Muuseumiöö Paksus Margareetas

  Muuseumiööl, laupäeval, 18. mail kell 18.00–23.00* on Paksus Margareetas külastajatele avatud püsiekspositsioon ning lisaks fotonäitus „Noor Andres Sööt dokumentalistina Antarktikas“ 1. korruse galeriis. Fotodesse on kätketud noore mehe uudishimu ja avastamisrõõm. Iga foto sel näitusel on lugu, olgu selleks lumel liikuv austraallaste Fiat või jää embuses elamud Mirnõis.
  Lisaks on kõik külastajad oodatud Paksu Margareeta katusele, et nautida Tallinna vanalinna ühte kauneimat vaadet. Muuseumiööl avame taas Maru katusekohviku!
  Meie muuseumipere jaoks on tähtis ligipääsetavus. Oleme selle täitmiseks juba teinud nii palju, et muuseumimajja tasub tulla ka liikumis-, kuulmis- või nägemispuudega huvilistel.
  * Sissepääs muuseumisse järjekorra alusel kuni kella 22.15-ni.

  Püsiekspositsioon
  Rännak Eesti Meremuuseumi ekspositsioonis Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuses on visiit Eestisse kui mereriiki!
  Teie ees rullub lahti Eesti meresõidu lugu alates seni eksponeerimata keskaja merekaubandusest kuni tänapäeva reisilaevanduseni välja. Lugu aitavad jutustada ligi 700 ajaloolist eset, Meremuuseumi rikkalik laevamudelite kogu koos spetsiaalset uue näituse jaoks tellitud 17 mudeliga ja ligi 50 digi- ja käed-külge lahendust.
  Oluline lisainfo
  Sissepääsu (sh Maru katusekohvik) hind on üks euro, kuni 8aastased (k.a.) lapsed tasuta.
  Maru katusekohvik on avatud kella 23.00-ni.
  Sissepääs muuseumisse järjekorra alusel kuni kella 22.15-ni.

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info