Kellerteatri ja Eesti Meremuuseumi infopäev

Hea õpetaja, klassijuhataja, huvijuht!

Ootame Teid Kellerteatri ja Eesti Meremuuseumi ühisele infopäevale 28. jaanuaril 2022 kell 16–18
    Kellerteatrisse, Uus 37 ja pärast ekskursioonile Paksu Margareetasse, Pikk 70. Infopäeval anname
    Teile ülevaate teatris etenduvatest noortelavastustest ja Meremuuseumi haridusprogrammidest.

PÄEVAKAVA
    • Katkend laste muinasjutulavastusest „Pikk tige vanaeit”. Näitleja: Liia Kanemägi.
    • Teatrijuht Vahur Keller räägib Kellerteatri põnevatest uudistest ja tutvustab repertuaari.
    • Katkend Kellerteatri uuest põhjala põnevikust lastele „Karukskäijad”.
    Näitlejad: Tarmo Männard ja Leanne Barbo.
    • Haridustöö kuraator Helene Uppin tutvustab Eesti Meremuuseumi tegevusi kooligruppidele.
    • Pärast programmi Kellerteatris on kõik infopäeval osalejad oodatud Eesti Meremuuseumi
    Paksu Margareetasse ekskursioonile „Keskaegne kaubalaev Peetri koge – leiud ja lood”.

OSALEMINE SAALIS
    Infopäeval osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 17. jaanuariks, saates e-kirja aadressile myyk@kellerteater.ee.
    Lisainfo telefonil 5838 3347.

OSALEMINE VEEBIÜLEKANDEL
    Infopäeval saab osaleda ka veebiülekande vahendusel. Ülekandele palume samuti registreeruda aadressil: myyk@kellerteater.ee, siis saadame teile hiljemalt päev enne ürituse algust ülekande lingi, millelt saate Kellerteatris toimuvat infopäeva osa jälgida.

Registreerunud õpetajale vastatakse kinnitusega tema e-postiaadressile. Kohtade arv on piiratud.
    Nii saalis kui veebiülekandel osalejad saavad endale soovi korral osalemistunnistuse.
    Kohv-tee-suupisted ootavad infopäevale kogunejaid alates kell 15.30.

Rõõmsa kohtumiseni,
    Kellerteater ja Eesti Meremuuseum

Kinnitame, et mõlemad asutused järgivad
    Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid.
    Kõik infopäevast osavõtjad peavad esitama kehtiva vaktsineerimiskuuri
    läbimise tõendi või COVID-19 haiguse läbi põdemise tõendi.