Font size

Line height

Contrast

Other

Liitu uudiskirjaga

  Mereseiklus – sünnipäev merel!

  7-13aastased seiklushimulised sünnipäevalised

  Tule ja veeda oma sünnipäev merel! Seiklusrohke sünnipäevaprogramm saab alguse Lennusadama jahisadamast, kus saame teada, kuidas sadamas ja merel turvaliselt liikuda, proovime ise päästerõngast vette visata ja harjutame päästevesti selgapanekut. Kui sadamatarkused on selged ja päästevestid kõigil seljas, siis ongi aeg Meretaksoga merele minna! Laeval saab kaptenimütsi proovida ja ise rooli keerata ning tajuda, kuidas laev rooli pöörates käitub. Tõeliselt meeldejääv sünnipäev kõikidele meresõpradele!

  Programmi viiakse läbi koostöös Meretaksoga: https://www.meretakso.ee/

  HIND

  1-12 osalejat 149 €

  13-24 osalejat 298 €

  Algus kellaaeg kell 12 või 15

  BRONEERI

  NB! Laevale mahub korraga 12 last ja üks täiskasvanu (kohustuslik). Suurema grupi – maksimaalselt 24 last – jagame kaheks, üks grupp alustab sadamaalal, teine merel. Hiljem toimub gruppide vahetus.

  Sünnipäev toimub õues, mistõttu palume õhukesed sünnipäevariided sel korral koju jätta ja kaasa võtta tuule- ja vihmakindlad, soojad õueriided.

  Sünnipäevaprogramm jääb ära ja meresõitu ei toimu, kui puhub põhjatuul alates 15 m/s. Anname sellest teada hiljemalt 3 tööpäeva enne planeeritud sünnipäeva ja võimalusel asendame selle teise sünnipäevaprogrammiga Lennusadamas või Paksus Margareetas.

  Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg. Toitluse osas on võimalik teha ise õuepiknik oma toiduga Lennusadama õuealal, laste mänguväljaku juures või tellida toitlustus Maru kohvikus Lennusadamas.

  Sünnipäeva menüü leiab SIIT

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info