Lennusadama väliala nutimängus saab võita auhindu

Käesolevast nädalast kuni augusti lõpuni ootab Lennusadama välialal külastajaid uuendatud nutimäng.

Mängimiseks tuleb nutitelefoniga skaneerida mängu sildilt QR kood, mis viib mängu avalehele. Mängu käivitamisel tuleb lubada nutiseadmel kasutada asukoha määramise funktsiooni ehk GPS-i. Edasi tuleb nutiseadme ekraanil avaneva kaardi abil otsida Lennusadama väliala territooriumilt üles küsimused Lennusadama hoone, meie väliala muuseumilaevade ja välinäituse “Naissaar – Tallinna merevärav” kohta ning leida neile vastused.

Nutimäng sobib hästi peredele ja lastele vanuses alates 9. eluaastast, kes juba oskavad lugeda ning kirjutada ning kellel on internetiühenduse ning GPS-funktsiooniga nutiseade. Mängimiseks tuleks varuda umbes 15 minutit.

Mängu lõpus saab osaleda loosimises ning võita toredaid auhindu, sealhulgas muuseumi perepilet, laevareis perele, sünnipäevaprogramm ja muud Meremuuseumiga seotut.

Uudised

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Eesti Meremuuseumi uus näitus „Kunstnik sadamakail. Friedrich Tammiku kaptenipildid“ Lennusadamas

Alates 15. septembrist on avatud Eesti Meremuuseumi uus näitus Lennusadamas „Kunstnik sadamakail“, mis on pühendatud kaptenipiltide maalijale Friedrich Tammikule.

15. September

Osale Läänemere perepäeval

2. septembril toimub Lennusadama välialal Läänemere perepäev. Kell 13-18 on kõigil soovijatel võimalik külastada Soome Keskkonnainstituudi SKYE uurimislaeva Aranda. Lisaks on rohkelt mere- ja keskkonnateemalisi tegevusi ja meelelahutust kogu perele.

17. August

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseum avatud T–P 10–18; esmaspäeviti suletud. 23.12 10-17; 24.12, ja 25.12 suletud; 26.12 ja 31.12 10-17

Vaata kaarti