Linnalaagrid

Meremuuseumi linnalaagrid toimuvad neli korda aastas koolivaheaegadel – aprillis, juunis, augustis ja oktoobris –, kestavad korraga kolm päeva. Programm on alati põnev ja sisukas: toimuvad juhitud tegevused, külastame teisi muuseume ja kutsume huvitavaid külalisi enda juurde. Loomulikult jääb aega ka mängida ja meisterdada. 04-lastele-ja-peredele

Meremuuseumi linnalaagrid on mõeldud 1.-6.klassi lastele merendusalase teadlikkuse tõstmiseks ja huvi tekitamiseks; koostöö, esinemisjulguse, reeglite järgimise jt. sotsiaalsete oskuste arendamiseks, vaba aja eesmärgipäraseks ja juhendatud sisustamiseks koolivaheajal.

Kohtume 2020 aprillis.

2020. aasta linnalaagrid:

  • 21.-.23. aprill “Liikumine Läänemerel”
    Uurime Tallinna kordonis, kuidas töötab piirikontroll sadamates. Paksus Margareetas saame uusi teadmisi mootorlaevadest. Lennusadama jahisadamas näeme miinituukrite tööd ja kuuleme laevaõnnetustest. Uudistame Lennusadama jahisadamat ja teeme muud põnevat!
  • 16.-18. juuni “Elu Läänemeres”
    Külastame Eesti Lootsi, kuuleme inimtekkelisest mürast, naftareostusest ja nende mõjust Läänemerele, osaleme Muraste looduskooli mereprogrammis, peame piknikku ja läheme Lennusadama jahisadamast merele!
  • 11.-.13. august “Merepääste Läänemerel”
  • 20.-22. oktoober “Arheoloogia saladused”

Laagritasu osalejale on 95 eurot ühe linnalaagri kohta.

Registreerimine ei ole veel avatud.

Lisainfo: tel. 6200550 (E-R 9-17), booking@meremuuseum.ee

Jälgi infot laagrite kohta meie kalendrist! 

 

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Muuseum on suletud

Riikliku eriolukorra tõttu on muuseum on suletud 1. maini 2020, kui ei otsustata ennetähtaegset eriolukorra lõpetamist. Ära jäävad või edasi lükkuvad kõik sellele ajaperioodile planeeritud sündmused.

13. Märts

Meremuuseum korraldab rahvusvahelise töötoa

EDASI LÜKATUD 22.-23. aprillini leiab aset workshop “Opportunities in digital exploration of shipwrecks”. Lähemalt räägitakse, milliseid uurimismeetodeid on kasutatud Paksu Margareeta tähteksponaadi koge ja kaasnenud leidude uurimiseks ning millised on võimalikud tulevikutehnoloogiad.

11. Märts

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
info@lennusadam.eu
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Vaata kaarti