Ironman muudab Tallinnas liikluskorraldust

Seoses Ironmani Tallinna põhivõistlusega 5. septembril ja Škoda Laagri 4:18:4 lühitriatloniga 6. septembril on mitmeid muudatusi Tallinna ja lähiümbruse liikluskorralduses ja ühistranspordi graafikutes. Lisaks on käesoleva aasta võistlusel seoses koroonaviiruse levikuga kehtestatud hulgaliselt erireegleid nii osalejatele kui vabatahtlikele, teatasid korraldajad.

Ironmani 5. septembri võistlus algab 3,8-kilomeetrise ujumisdistantsiga Harku järves, jätkub 180,2-kilomeetrise rattadistantsiga, mis viib osalejad pealinnast välja ümbruskonna asulatesse ja läbi linna Lennusadamasse, ning lõpeb 42,2-kilomeetrise jooksumaratoniga, mis koosneb kahest ringist pealinna tänavatel. Samas toimub ka Ironman Tallinn 70.3 võistlus, kus osalejad läbivad poole lühema distantsi. Võistluse finiš on Noblessneri kvartalis.

Muudetud on buss nr 73 marsruuti, kuid Lennusadamasse saab sellega ka laupäeval kenasti kohale.

• bussiliin nr 73 Tööstuse suunal: Mere puiestee, Sadama tänav, Logi tänav, Vööri tänav, Linnahalli merepoolne liikumistee, Patareisadam, Kalasadama tänav, Kalaranna tänav, Vesilennuki tänav; tehakse lõpp-peatus Vesilennuki tänava parkimisplatsil;
  • bussiliin nr 73 Veerenni suunal: tehakse ajutine algpeatus Vesilennuki tänava parkimisplatsil; Vesilennuki tänav, Kalaranna tänav, Kalasadama tänav, Patareisadam, Kalasadama tänav, Vööri tänav, Logi tänav, Sadama tänav, Mere puiestee

Põhjalikuma ülevaate ühistranspordi muudatustest leiab siit

NB!
Ümbersõidul olevad bussiliinid teenindavad sõitjaid vaba sõidugraafiku alusel ning olenevalt võistlustrassist võib esineda häireid kõikidel Tallinna ühistranspordiliinidel. Jalgsikäigumaa peatusesse võib oluliselt pikeneda, mistõttu palume varuda sihtkohta jõudmiseks oluliselt rohkem aega!

Rohkem infot: https://www.trismile.ee/liiklus/

Ürituse ajal saab liiklus korraldust puudutavat teavet:

Infotelefonilt numbril 5151172 (Tallinn) või 58559956 (Harjumaa).

Email: liiklus@trismile.ee

• Mänguväljak on suletud