Liitu uudiskirjaga

  Muuseumitunni hinnad ja tingimused

  Muuseumitunnid toimuvad:

  • oktoober – aprill: teisipäevast reedeni
  • september, mai, juuni: esmaspäevast reedeni

  Muuseumitund saab alata kas kell 10.10, 12.00 või 14.00. Erikokkuleppel saab muuseumitundi läbi viia ka nädalavahetustel.

  Hind:

  Koolieelikud 6 €/laps

  I, II, III kooliaste ja gümnaasium 10 €/õpilane

  Gruppi saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks täiskasvanu iga kuue koolieeliku või iga 10 kooliõpilase kohta.

  Grupi suurus

  Ühes muuseumitunnis saab osaleda 12–24 last. Kui Teie grupp on suurem või väiksem, jagame seltskonna rühmadeks või leiame mõne muu sobiva lahenduse. Miinimum osalejate arv on 10.

  Tingimused

  Muuseumitundi palume ette registreeruda. Registreerimine loetakse lõplikuks pärast Meremuuseumi tellimuste koordinaatori poolt saadetud kirjalikku kinnitust kuupäeva ja kellaaja sobivuse kohta.

  Muudatused

  Grupi suuruse muudatustest palume meile teada anda hiljemalt 2 tööpäeva enne muuseumitunni toimumist.

  Tühistamine

  Kui juhtub, et Teie planeeritud külastus jääb ära, palume sellest võimalikult kiiresti teada anda, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva enne muuseumitunni toimumist. Hilisemal tühistamisel on Meremuuseumil õigus nõuda toimumata jäänud muuseumitunni eest kuni 48 € grupi kohta.

  Hilinemine

  Kui grupp hilineb rohkem kui 15 minutit, ei ole Meremuuseumil kohustust muuseumitundi täies mahus läbi viia. Võimalusel seda siiski tehakse. Hilinemisest palume teada anda telefonil 6200 545.

  Tasumine

  Muuseumitunni eest tasumine toimub saabudes Lennusadama  kassas sularahas või kaardimaksega (mõlemal juhul väljastatakse kassast tšekk). Tasuda saab ka arve alusel, 14 kalendripäeva jooksul alates arve esitamise kuupäevast. Arvega tasumine tuleb eelnevalt kirjalikult kokkuleppida.

  Aja planeerimine

  Soovitame kohale jõuda vähemalt 10 minutit enne programmi algust! Nii jääb kõigil aega ära panna üleriided, külastada tualetti ning harjuda ümbritseva keskkonnaga.

  Tundide kestused:

  koolieelikud 45 minutit

  1.-3.klass 60 minutit

  4.-6.klass 75 minuti

  7.-12.klass 90 minutit

  NB! Programmi läbiviijal on õigus teha programmi kavas muudatusi vastavalt grupi suurusele, õpilaste huvile/käitumisele või muudele asjaoludele.

  Koolilõunat tellides (NB! Ainult Lennusadamas) arvestage söömisele umbes 45 minutit.

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info