Font size

Line height

Contrast

Other

Liitu uudiskirjaga

  Sünnipäevaprogrammide hinnad ja tingimused

  Sünnipäevapakettide hinnad:

  • esmaspäev–reede 179 €
  • laupäev–pühapäev (k.a riigipühad) 205 €

  Tingimused

  Eelbroneerimine
  Sünnipäevaprogrammile palume registreeruda siin. Registreerimine loetakse lõplikuks pärast Meremuuseumi poolt saadetud kirjalikku kinnitust kuupäeva ja kellaaja sobivuse kohta.

  Broneeringu muutmine
  Broneeringu muudatustest või tühistamisest palume meile võimalikult kiiresti kirjalikult teada anda, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva enne programmi toimumist. Hilisemal muutmisel või tühistamisel on Meremuuseumil õigus nõuda broneeringu eest tasumist täies ulatuses.

  Osalejate arv

  Sünnipäevaprogrammi hinnas on sissepääs ja programm kuni 15 lapsele ning kuni kolmele täiskasvanule. Iga lisanduva lapse osalustasu on 5 €, mis lisandub sünnipäevapaketi hinnale (max osalejate arv programmis on 20). Lisanduvate täiskasvanute puhul tuleb osta angaaride pilet maksumusega 20 €.

  Kellaaja valik
  Sünnipäeva tähistamiseks soovitame planeerida  2,5-3 tundi. Kõige hilisem sünnipäeva alguskellaaeg koos sünnipäevalauaga on kell 15.00, ilma toitlustuseta hiljemalt kell 16.00.

  Saatjate roll
  Lastega tegeleb sünnipäevaprogrammi ajal üks programmijuht. Täiskasvanud saatjatel palume aidata lastel silma peal hoida, et nad iseseisvalt muuseumisse seiklema ei läheks.

  Aja planeerimine Lennusadamasse tulles
  Soovitame Lennusadamasse jõuda vähemalt 15 minutit enne sünnipäevaprogrammi algust. Nii jääb kõigil aega ära panna üleriided, külastada tualetti ning harjuda ümbritseva keskkonnaga.

  NB! Programmi läbiviijal on õigus teha programmi kavas muudatusi vastavalt grupi suurusele, laste huvile/käitumisele või muudele asjaoludele.

  Toitlustus
  Sünnipäeva on võimalik Lennusadamas tähistada koos toitlustusega või ilma. Sünnipäevalaua katab Lennusadama kohvik MARU: minimaalne tellimus on 10 inimesele, eelarvega vähemalt 70 €.
  Toitlustust saab tellida hiljemalt 3 tööpäeva enne sünnipäeva toimumist. Hilisemate muudatuste või tühistamise korral on Meremuuseumil õigus nõuda toitlustuse eest tasumist täiel määral vastavalt eelnevalt kinnitatud inimeste arvule. Sünnipäevamenüüga saab tutvuda siin.
  Oma toidud, õhupallid ja vulkaanküünlad ei ole Lennusadamas lubatud.

  Info ja broneeringud: booking@meremuuseum.ee või telefonil +372 6 200 550 (E-R kl 9-17, v.a. riigipühadel).

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info