Liitu uudiskirjaga

  Sünnipäevaprogrammid

  Tutvu Lennusadama sünnipäevaprogrammidega ning tee valik vastavalt sünnipäevalapse ja tema sõprade soovidele, iseloomule ja vanusele.

  MERERÖÖVLID
  5–8 aastased mängulised sünnipäevalised

  Ahoi, väikesed piraadid! On aeg heisata purjed ja suunduda põnevale merereisile! Koos kartmatu piraadikapteniga lükkame oma laeva kaldast lahti ja paneme vahva retke käigus proovile oma teadmised, osavuse ja julguse. Seikluse jätkuks õpime lugema kaarti ja katsetame ka ise mereröövlitena kadunud aarde jälile jõudmist!
  Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.

  MEREAKADEEMIA
  8–11 aastased seiklushimulised sünnipäevalised

  Tervitame kõiki kadette Lennusadama Mereakadeemias! Teeme tutvust meremeheametiga ning õpime tundma merekombeid- ja tavasid. Seiklusliku programmi käigus murrame lahti morsekoodi, õpime tundma signaallippe ja paneme proovile oma meremehejulguse. Pärast sisukat väljaõpet ootab kadette seikluslik eksam, mille käigus on hea võimalus oma uued teadmised proovile panna!
  Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.

  ALLVEEDETEKTIIVID

  11-15 aastased nutikad sünnipäevalised

  Võta sõbrad kaasa, et lahendada põnev allveelaeva kadumise müsteerium, kehastudes detektiivideks! Mängu käigus jõutakse jälile allveelaeva Kalev kadumise loole erinevate asitõendite ja omaenda nutikuse abil. Otsing saab alguse Lennusadamas legendaarse allveelaeva Lembit juures.

  Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.   

  HOOAJALINE SÜNNIPÄEVAPROGRAMM KOOSTÖÖS MERETAKSOGA (saab tellida 1. maist kuni 30. septembrini)

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info