Font size

Muinastulede öö Lennusadama välialal

laupäev, 31.08, 20:00 – 22:00

Foto: Aron Urb

Traditsiooniks saanud Muinastulede ÖÖ Lennusadama välialal toimub 31. augustil, kus süütame päikeseloojangul iidsete tavade kohaselt viipetule, mis juhatab kaugetes vetes seilavad meremehed tagasi koju.

20.00 Silmapaistev tuleshow Surya Fire Studiolt, mis toob valguse ja elu igasse etendusse!

Uus tuletantsu etendus “Todora” sukeldub tulemaagia maailma ja annab igale vaatajale unustamatu elamuse! Muusikas segunevad maailma erinevate rahvaste kultuurid, elektroonilise, tantsulise ja etnilise muusika zanrid.  Publikut ootavad akrobaatilised trikid, tantsukoreograafia, ainulaadsed tulekostüümid ja palju muud!  “Todora” show kaunistab teie sündmust oma mitmekesisusega ja annab teile unustamatu elamuse!”

20.30 süütame muinastule ja laulame üheskoos „Tulelaulu“