Font size

Line height

Contrast

Other

Liitu uudiskirjaga

  Lennusadama talgud Prügihundiga

  Ahoi! Prügihunt kutsub kõiki lastega peresid 3. mail kell 10.00-12.00 Lennusadamasse, et enne muuseumi taasavamist ja suurte purjelaevade regati merepidu teha korda Lennusadama väliala.

  Prügihunt viib lastega läbi õpetliku programmi „Jäätmetekke vältimine ja vähendamine, kordus- ja taaskasutamine ning jäätmete liigiti kogumine“. Koos oma tubli abilisega näitavad nad lastele, kuidas suhtuda loodusesse vastutustundega ning tegutseda loodust ja keskkonda säästes. Eesmärk on tõsta keskkonnateadlikkust õpetades lastele eakohaselt jäätmetekke vältimist, jäätmete liigiti kogumist ja ringmajanduse põhitõdesid, sealhulgas tutvustada mereprügi probleemi ning selle vältimise ja vähendamise võimalusi.

  Haarav ja sisukas programm on soovitatav lastele alates 5. eluaastast. Iga osalev laps saab endale isiklikud koristuskindad, keskkonnateemalise õppematerjali ja toreda kingituse!

  Kogunemine Lennusadama angaari peaukse juures.

  Lisainfot saab booking@meremuuseum.ee või +372 620 0550

  Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

  Save preferences More info