Font size

Line height

Other

Tallinna Sügisjooks muudab liikluskorraldust

7.-8.septembril on toimumas järjekordsed Tallinna Sügisjooks ja Tallinna Maraton, mis muudavad nädalavahetusel liikluskorraldust kogu Tallinnas. Kuna esmakordselt viib rada ka ümber Lennusadama, siis on sellest johtuvalt muudetud liikumist ja parkimist Lennusadama ümbruses.

Rajaskeemid

Liiklusinfo

Ühistranspordi info

Parkimine Lennusadama juures 8.09.2019

Tallinna Sügisjooksu ja Maratoni programm 2019

Buss 73 Tallinna Sügisjooksu ajal:

7.september

BUSS NR 73 LIINILT MAAS 16:00-19:30

8.september

BUSS NR 73 LIINILT MAAS 8:00-10:30, ÜMBER SUUNATUD 10:30-16:00

alates kella 8.00-st kuni 16.00-ni suunata liini nr 73 bussid linnast väljuval suunal ümbersõidule Pärnu maantee, Estonia puiestee, Gonsiori tänav, A.Laikmaa tänav, Hobujaama tänav, Ahtri tänav, Mere puiestee, Põhja puiestee ja Veerenni suunal ümbersõidule Ahtri tänav, Hobujaama tänav, Narva maantee ja Pärnu maantee. Linna siseneval suunal Mere puiestee, Ahtri tänav, Hobujaama tänav, Narva maantee, Pärnu maantee.

Ümbersõit Tööstuse suunal: Narva mnt, Hobujaama tn, Ahtri n, Mere pst

Ümbersõit Veerenni suunal: Niine tn, Põhja pst, Suur-Rannavärav, Mere pst, Hobujaama tn

7.septembri liikluskorraldus, mis puudutab Lennusadama ümbrust

Jooksu läbiviimiseks peatatakse liiklus järgmistel tänavalõikudel:

-Tööstuse tänaval (Kopli tänavast kuni Kalaranna tänavani) kella 17.10-st kuni 18.30-ni;

-Kalaranna tänaval, Lennusadama tänaval ja Vesilennuki tänaval kella 17.10-st kuni 19.00-ni;

-Kalasadama tänaval ja Kursi tänaval kella 17.15-st kuni 19.10-ni;

-Põhja puiesteel kella 16.55-st kuni 19.10-ni;

8.septembri liikluskorraldus, mis puudutab Lennusadama ümbrust

Jooksu läbiviimiseks peatatakse liiklus järgmistel tänavalõikudel:

-Kursi tänaval ja Kalasadama tänaval kella 8.50-st kuni 9.30-ni;

-Kalaranna tänaval, Vesilennuki tänaval ja Lennusadama tänaval kella 8.50-st kuni 9.35-ni;

-Tööstuse tänaval (Soo tänavast kuni Kalaranna tänavani) kella 9.05-st kuni 9.45-ni;

-Soo tänaval kella 8.50-st kuni 9.50-ni;