Meremuuseum kutsub lastega Lennusadamasse ööbima

20.novembril leiab Lennusadamas aset elamuslik programm „Öö muuseumis. Seiklus veealuses maailmas“, mil külastajatel on võimalus jääda muuseumisse ööseks.

„Öö muuseumis on kujunenud meremuuseumis traditsiooniks, mille korraldame koos uue ajutise näitusega,“ ütles Eesti Meremuuseumi juht Urmas Dresen. „Sel aastal on olukord küll teine, kuid tänu Lennusadama suurele 5000-ruutmeetrisele pinnale, mis võimaldab osalejaid hajutada, saame seda siiski korraldada,“ lisas Dresen.

Seekordne programm viib osalejad veealusesse maailma. Õhtupimeduses saab avastada interaktiivset näitust „Tundmatu ookean. Läänemeri maailmameres“, kohtuda põnevate külalistega, meisterdada ning vaadata KVARK teadusteatri etendust „Vee saladused“ ja perefilmi „Kapten Morten lollide laeval”. Oma magamispesa saab sisse seada kasvõi Lembitu sõukruvi all.

Programm on mõeldud 7–12 aastastele lastele ja neid saatvatele täiskasvanutele. Lisaks avarusele on Lennusadama ekspositsioonis saadaval kätepesujaamad, regulaarselt puhastatakse pindu ning soovitatakse kanda maski.

Lisainfo Meremuuseumi kodulehel: https://meremuuseum.ee/blog/event/oo-muuseumis-seiklus-veealuses-maailmas/

Piletimüük Piletilevis: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/oo-muuseumis-seiklus-veealuses-maailmas-322802/

Sündmus Facebookis: https://www.facebook.com/events/365023038258167

Fotod näitusel ”Tundmatu ookean. Läänemeri maailmameres”, Aron Urb.

Uudised

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Lennusadamas jätkub Ameerika rändnäitus ookeanidest

Alates teisipäevast on taas tavapärastel lahtiolekuaegadel avatud Eesti Meremuuseumi Lennusadama ja Paksu Margareeta muuseumimajad. Esmakordselt Euroopas eksponeeritav Ameerika Loodusloomuuseumi näitus “Tundmatu ookean” on avatud veel kolm kuud, 25. aprillini 2021.

19. Jaanuar

Raamatuesitlusel Antarktikast kuulutati välja ekspeditsioon Arktikasse

Lennusadamas esitleti Maris ja Tiit Pruuli raamatut „Jäine igatsus. Armastus Antarktika moodi“. Välja kuulutati ekspeditsioon Arktikasse.

27. November

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud T-P 10.00-18.00. Esmaspäeviti muuseum suletud, kohvik avatud 11-14; 24.02 avatud 10-17

Vaata kaarti