Meremuuseum jääb lastele ja tervisetõendiga külastajatele avatuks

Alates 9. augustist saab Paksu Margareetat ja Lennusadamat külastada COVID-19 vaktsineerimise, haiguse läbipõdemise või negatiivse PCR või antigeeni testi tõendi ettenäitamisel. Nõue ei kehti alla 18. aastastele lastele ja noortele.

„Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest ning arvestades inimeste huvi Meremuuseumi ekspositsioonide külastamise vastu läksime vaktsineerimispassi kontrollimise teed,“ sõnas Eesti Meremuuseumi juht Urmas Dresen. „Nii saame hoida lahti püsiekspositsioonid, ajutised näitused mõlemas muuseumimajas ning kohvikud Lennusadamas ja Paksu Margareeta katuseterrassil. Loodetavasti panustame sellega ka olukorra normaliseerumisse,“ lisas Dresen.

Lennusadamas on avatud näitus „UMUK UDŽD OTB. Näitus mereväe- ja luureohvitserist Bruno Linnebergist“ ja teemaala „The Tall Ships Races“. Lennusadam on seoses katuseremondi töödega avatud teisipäevast reedeni kella 10-17 ja laupäevast pühapäevani kella 10-19.

Paksus Margareetas näeb Meremuuseumi fotokogu väljapanekut, mis on pühendatud allveelaevade Kalev ja Lembit ristimise ja veeskamise 85. aastapäevale. Muuseum Paksus Margareetas on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10-19.

 

Uudised

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Meremuuseum tähistab Eesti allveelaevade veeskamise 85. aastapäeva näitusega Ühendkuningriigi laevatehases

Barrow-in-Furnessis asuvas endises Vickers-Armstrong Ltd laevatehases saab vaadata Eesti Meremuuseumi näitust seal ehitatud allveelaevadest Kalev ja Lembit, mille ristimisest ja veeskamisest möödus tänavu 7. juulil 85 aastat.

22. September

Meremuuseum avab Lennusadamas näituse Juminda meretragöödiast

28. augustil, Juminda merelahingu 80. aastapäeval avab Eesti Meremuuseum Lennusadamas näituse „Põrgu Läänemerel. Juminda meretragöödia 1941“. Inimeste ja laevade lugudel põhinev näitus valmis koostöös Eesti filmimaailmast tuntud loojatega.

25. August

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud T–R 10–17, L–P 10–19. Esmaspäeviti suletud

Vaata kaarti