Meremuuseum avab muuseumimajad järk-järgult

12. mail avatakse Lennusadam ja 15. mail Paks Margareeta mahus, mida võimaldavad eriolukorrast väljumise piirangud.

„Hetkeolukord tingib hulgaliselt kaitsevahendite soetamist ja mitmeid kohandusi, mis tuleb ekspositsiooni sisse viia. Seetõttu saame muuseumimajad avada järk-järgult, alustades Lennusadama avamisest 12. mail,“ ütles Meremuuseumi juht Urmas Dresen. „On omamoodi sümboolne taasavada just päeval, mis on Lennusadama sünnipäevaks,“ lisas Dresen, kes osaleb ka angaaride sünnipäevale pühendatud online raamatuesitlusel „Vesilennukid Lennusadamas“.

„Kohandused näitustel hõlmavad digilahenduste teisel viisil kasutust ja muidu kõrvaklappidest tuleva heli viimist kõlaritesse. Esialgu peame suletuna hoidma laste käed-külge tegevused ja kombatavad laevamudelid. Samuti tuleb piirata sissepääsu muuseumilaevadesse, kuid avatuna hoiame laevatekid,“ sõnas Dresen.

Muuseumid on avatud tavapärastel suvistel lahtiolukuaegadel esmaspäevast pühapäevani kella 10-19 ning tavapärase hinnakirja alusel. Külastajatele pakutakse sel perioodil tasuta audiogiidi, mille kasutamiseks soovitatakse kaasa võtta isiklikud juhtmega kõrvaklapid.

Täpsem info: https://meremuuseum.ee/lennusadam/lahtiolekuajad/

Raamatuesitlus: https://www.facebook.com/events/560709794849681/

Uudised

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Avasta muuseumi mereteemad veebis

Lisaks näitustele Eesti Meremuuseumi muuseumimajades, mis on suletud koroonaviiruse tõkestamiseks seatud piirangute lõpuni, pakub muuseum temaatilist avastamisrõõmu ka veebis.

09. Aprill

Algab järjejutt lastele võõrliigi Läänemerre sattumisest

Meremuuseum toob väikeste kuulajateni järjejutuna Katrin Väljataga raamatu „Ümarmudil otsib kodu“. Auhinnatud lasteraamat selgitab põneva loona ja lihtsas keeles Läänemere ökosüsteemi.

05. Aprill

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud MUUSEUM ON AJUTISELT SULETUD KUNI 25.APRILL 2021.

Vaata kaarti