Lennusadama sünnipäeval pakutakse külastajatele šokolaadi ja kommi

12. mail on Lennusadama sünnipäev, täitub 11 aastat meremuuseumi Lennusadama ekspositsiooni avamisest. Pidupäeva puhul pakutakse Lennusadama kassas külastajatele šokolaadi ja kommi.

Teekond lagunenud vesilennukite angaarist tänapäevase meremuuseumini oli pikk ja vaevaline, kuid Lennusadama nüüdseks juba 11 aastat kestnud populaarsus näitab, et tookordne pingutus tasus end ära.

Nende 11 aastaga on Lennusadamas esitletud 18 suurt või veel suuremat näitust.  Hetkel saab vaadata väljapanekuid Venezia – merede kuninganna ning Saaremaa muuseumi näitust viikingite Salme laevmatustest.

Järgmise aasta alguses on Meremuuseumil plaanis värskendada ka Lennusadama püsiekspositsiooni ning 12. sünnipäeva tähistamine toimub taas suurejoonelisemalt, millest siis ka eraldi ja õigeaegselt teada antakse.

• Mänguväljak on suletud

• Lennusadam suletakse, et avada taas mai 2024