Sünnipäevaprogrammid

Tutvu Lennusadama sünnipäevaprogrammidega ning tee valik vastavalt sünnipäevalapse ja tema sõprade soovidele, iseloomule ja vanusele.

MERERÖÖVLID
5–8 aastased mängulised sünnipäevalised

Ahoi, väikesed piraadid! On aeg heisata purjed ja suunduda põnevale merereisile! Koos kartmatu piraadikapteniga lükkame oma laeva kaldast lahti ja paneme vahva retke käigus proovile oma teadmised, osavuse ja julguse. Seikluse jätkuks õpime lugema kaarti ja katsetame ka ise mereröövlitena kadunud aarde jälile jõudmist!
Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.

MEREAKADEEMIA
8–11 aastased seiklushimulised sünnipäevalised

Tervitame kõiki kadette Lennusadama Mereakadeemias! Teeme tutvust meremeheametiga ning õpime tundma merekombeid- ja tavasid. Seiklusliku programmi käigus murrame lahti morsekoodi, õpime tundma signaallippe ja paneme proovile oma meremehejulguse. Pärast sisukat väljaõpet ootab kadette seikluslik eksam, mille käigus on hea võimalus oma uued teadmised proovile panna!
Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.

VENEETSIA KARNEVAL (8.4.2023-7.1.2024)

8-12-aastased lustlikud sünnipäevalised

Sünnipäevaprogramm kulgeb Lennusadama uuel näitusel “Venezia – merede kuninganna”, kus tutvume karnevalide ja kanalite linna Veneetsiaga! Programmis teeme mängulise gondlisõidu läbi Veneetsia, kus põrkume kokku põliste veneetslastega ning uhkete karnevali tegelastega vanaaegsest Itaalia komöödiast, commedia dell´arte’st. Iga tegelasega, keda oma gondlisõidul kohtame, teeme kaasa mõne osavustriki või mängu. Sünnipäeva lõpus saavad kõik osalejad endale meelepärase karnevalimaski meisterdada ja lõbusaid ühispilte teha.

Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.   

ALLVEEDETEKTIIVID

11-15 aastased nutikad sünnipäevalised

Võta sõbrad kaasa, et lahendada põnev allveelaeva kadumise müsteerium, kehastudes detektiivideks! Mängu käigus jõutakse jälile allveelaeva Kalev kadumise loole erinevate asitõendite ja omaenda nutikuse abil. Otsing saab alguse Lennusadamas legendaarse allveelaeva Lembit juures.

Programmi kestus: kuni 90 minutit, lisandub toitlustusele kuluv aeg.   

HOOAJALINE SÜNNIPÄEVAPROGRAMM KOOSTÖÖS MERETAKSOGA (saab tellida 1. maist kuni 30. septembrini)

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Meremuuseum otsib fotosid, mälestusi ja esemeid Naissaare ajaloost

Seoses Naissaarele rajatava Meremuuseumi uue püsiekspositsiooni ja külastuskeskusega Nargen Nord kutsub muuseum inimesi üles edastama infot Naissaare ajaloo erinevate etappide kohta. Pakkuda võib fotosid, esemeid, joonistusi, skeeme, jooniseid, projekte, kaarte, kirjeldusi, mälestusi ja muud infot.

24. Mai

Meremuuseumi välinäitus kutsub ajarännakule läbi Naissaare oluliste paikade

25. mail avab Meremuuseum Naissaarel ning Lennusadamas välinäituse “Naissaar – Tallinna merevärav”.

22. Mai

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseum avatud E–P 10–19; 1. & 28.5 avatud 10-17

Vaata kaarti