Keskkonnaalased käitumisjuhised

KESKKONNAALASED KÄITUMISJUHISED

Kõik kai kasutajad ja Lennusadama jahisadama külastajad peavad keskkonnakaitse tagamiseks järgima järgmisi lihtsaid reegleid:

  • Lennusadama jahisadama liikmetelt eeldatakse sadama ruumides ja merel austust keskkonna, sealhulgas loomade ja eluslooduse vastu.
  • Kõik ohtlikud jäätmed tuleb korrektselt, ohutult ja vastutustundlikult viia jahisadama ohtlike jäätmete hoidlasse.
  • Olmeprügi ja ringlussevõetavad jäätmed tuleb visata jahisadama territooriumil asuvatesse prügikastidesse ja konteineritesse. Prügi merre viskamine on keelatud.
  • Kõik jahisadama kasutajad peavad tagama, et nende tegevus ei tekitaks reostust ega kahjustaks loodust.
  • Reovett ega heitvett ei tohi jahisadamas ega Eesti rannikust 12 meremiili raadiuses vette juhtida. Õline pilsivesi tuleb pumbata jahisadamas teisaldatavasse mahutisse ja kõrvaldada nõuetekohaselt.
  • Veesõiduki parandamisel ja pesemisel tuleb rakendada kõiki ettevaatusabinõusid, et kaitsta keskkonda saasteainete eest. Veesõiduki pesemiseks kasutage ainult keskkonnasõbralikke tooteid.
  • Kai kasutajad ja külastajad peavad kinni pidama kõigist keskkonnaalastest eeskirjadest ning teavitama asjaomaseid asutusi ebaseaduslikust tegevusest.
  • Lennusadama jahisadama merekeskkonna hoidmisel palume, et oleksite valvsad ja teavitaksite jahisadamat kõigist reeglite rikkumistest.

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Juulikuus nutimängus osalejate vahel loosime välja tasuta lapse sünnipäevapeo

Lennusadama muuseumimaja ümbruses jalutajaid ootab kaasahaarav nutimäng. Selle käigus tuleb nutitelefoni abil otsida Lennusadama alalt erinevad küsimused ning nuputada neile vastused.

05. Juuli

Euroopa üheks suurimaks osutunud Lootsi koge jõuab Lennusadamasse

Täna, 4. juuli keskööl jõuab Lootsi tänava büroohoone ehituse käigus päevavalgele tulnud Euroopa üks suurim keskaegne laevavrakk Lennusadamasse, kus Eesti Meremuuseum seda konserveerib ja eksponeerib.

04. Juuli

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud E–P 10–19; 20.08 avatud 10-17

Vaata kaarti