Keskkonnaalased käitumisjuhised

KESKKONNAALASED KÄITUMISJUHISED

Kõik kai kasutajad ja Lennusadama jahisadama külastajad peavad keskkonnakaitse tagamiseks järgima järgmisi lihtsaid reegleid:

  • Lennusadama jahisadama liikmetelt eeldatakse sadama ruumides ja merel austust keskkonna, sealhulgas loomade ja eluslooduse vastu.
  • Kõik ohtlikud jäätmed tuleb korrektselt, ohutult ja vastutustundlikult viia jahisadama ohtlike jäätmete hoidlasse.
  • Olmeprügi ja ringlussevõetavad jäätmed tuleb visata jahisadama territooriumil asuvatesse prügikastidesse ja konteineritesse. Prügi merre viskamine on keelatud.
  • Kõik jahisadama kasutajad peavad tagama, et nende tegevus ei tekitaks reostust ega kahjustaks loodust.
  • Reovett ega heitvett ei tohi jahisadamas ega Eesti rannikust 12 meremiili raadiuses vette juhtida. Õline pilsivesi tuleb pumbata jahisadamas teisaldatavasse mahutisse ja kõrvaldada nõuetekohaselt.
  • Veesõiduki parandamisel ja pesemisel tuleb rakendada kõiki ettevaatusabinõusid, et kaitsta keskkonda saasteainete eest. Veesõiduki pesemiseks kasutage ainult keskkonnasõbralikke tooteid.
  • Kai kasutajad ja külastajad peavad kinni pidama kõigist keskkonnaalastest eeskirjadest ning teavitama asjaomaseid asutusi ebaseaduslikust tegevusest.
  • Lennusadama jahisadama merekeskkonna hoidmisel palume, et oleksite valvsad ja teavitaksite jahisadamat kõigist reeglite rikkumistest.

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Mänguväljak on suletud

Seoses Lennusadama naabruses toimuvate ehitustöödega on ajutiselt suletud Lennusadama kõrval olev, perede seas populaarne, lastemänguväljak. Anname jooksvalt teada, kui olukord muutub.

13. Veebruar

Lennusadam suletakse, et avada taas mai 2024

31.12.2023 on Lennusadam avatud viimast päeva. Alates 01.01.2024 on Lennusadam suletud, et läbida uuenduskuur ja taasavada mais 2024.

14. Detsember

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseumilaevad Suur Tõll ja Valvas on avatud R-P kell 10-18. Lennusadama angaar on suletud kuni 2024 mai.

Vaata kaarti