Keskkonnaalased käitumisjuhised

KESKKONNAALASED KÄITUMISJUHISED

Kõik kai kasutajad ja Lennusadama jahisadama külastajad peavad keskkonnakaitse tagamiseks järgima järgmisi lihtsaid reegleid:

  • Lennusadama jahisadama liikmetelt eeldatakse sadama ruumides ja merel austust keskkonna, sealhulgas loomade ja eluslooduse vastu.
  • Kõik ohtlikud jäätmed tuleb korrektselt, ohutult ja vastutustundlikult viia jahisadama ohtlike jäätmete hoidlasse.
  • Olmeprügi ja ringlussevõetavad jäätmed tuleb visata jahisadama territooriumil asuvatesse prügikastidesse ja konteineritesse. Prügi merre viskamine on keelatud.
  • Kõik jahisadama kasutajad peavad tagama, et nende tegevus ei tekitaks reostust ega kahjustaks loodust.
  • Reovett ega heitvett ei tohi jahisadamas ega Eesti rannikust 12 meremiili raadiuses vette juhtida. Õline pilsivesi tuleb pumbata jahisadamas teisaldatavasse mahutisse ja kõrvaldada nõuetekohaselt.
  • Veesõiduki parandamisel ja pesemisel tuleb rakendada kõiki ettevaatusabinõusid, et kaitsta keskkonda saasteainete eest. Veesõiduki pesemiseks kasutage ainult keskkonnasõbralikke tooteid.
  • Kai kasutajad ja külastajad peavad kinni pidama kõigist keskkonnaalastest eeskirjadest ning teavitama asjaomaseid asutusi ebaseaduslikust tegevusest.
  • Lennusadama jahisadama merekeskkonna hoidmisel palume, et oleksite valvsad ja teavitaksite jahisadamat kõigist reeglite rikkumistest.

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Meremuuseum tähistab Eesti allveelaevade veeskamise 85. aastapäeva näitusega Ühendkuningriigi laevatehases

Barrow-in-Furnessis asuvas endises Vickers-Armstrong Ltd laevatehases saab vaadata Eesti Meremuuseumi näitust seal ehitatud allveelaevadest Kalev ja Lembit, mille ristimisest ja veeskamisest möödus tänavu 7. juulil 85 aastat.

22. September

Meremuuseum avab Lennusadamas näituse Juminda meretragöödiast

28. augustil, Juminda merelahingu 80. aastapäeval avab Eesti Meremuuseum Lennusadamas näituse „Põrgu Läänemerel. Juminda meretragöödia 1941“. Inimeste ja laevade lugudel põhinev näitus valmis koostöös Eesti filmimaailmast tuntud loojatega.

25. August

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud T–P 10–18. Esmaspäeviti suletud

Vaata kaarti