Näitus

Väike Veneetsia lasteala avamine!

Laupäev, 25.03, 12:00 - 15:00

Ootame kõiki lapsi ja peresid näituse „Venezia – merede kuninganna“ lasteala avamisele 25. märtsil kell 12!

Lasteala „Väike Veneetsia“ on ainult lastele mõeldud mängulinn koos mängugondli, -kanalite ja -majadega. Lastealal saab aimu, kuidas oleks töötada maailma mõnusaimas töökohas – jäätisepoes jäätisemüüjana või hoopis uurida, kuhu on peidetud Itaalia perekonna peidetud varandus. Lisaks saab oma julguse kokku võtta ja proovida läbi pugeda Veneetsia kõige hirmsamast kohast – lagunenud majast, kus elavad rotid.

AJAKAVA

Kell 12.00 “Väike Veneetsia” lasteala avamine

Kell 12-14.00 Lasteala otsimismäng põnevate auhindadega

Kell 12.30-13.30 Teatrikunstnik Mae Kivilo maski meisterdamise töötuba

Kell 12-15 Premia pakub kõigile lasteala avamise puhul tasuta jäätist!

OLULINE Meisterdamised ja muud kavandatud tegevused on sobilikud vähemalt 5-aastastele lastele. Nendest saab osa võtta eesti keeles.

Sündmuse käigus teeb meie fotogaaf pilte, et toredad elamused saaksid jäädvustatud ja jagatud meie muuseumi meedias.

OSALUSTASU Kõikides tegevustes saate osaleda muuseumipiletiga. Täiskasvanutel koos lastega on võimalik kasutada perepiletit. Märkimisväärseid soodustusi tagab ka MM kaart. Uurige lähemalt: https://bit.ly/3j7jsgv.

Kohtumiseni lasteala „Väike Veneetsia“ ametlikul avamisel!

Sündmust toetab Premia!