Polaarfoorum Lennusadamas: Mida Eesti noored kogesid ekspeditsioonil Arktikasse?

Teisipäev, 4.10, 18:00 - 19:30

Teisipäeval, 4. oktoobril kell 18.00-19.30 ootame Polaarfoorumile, mille keskmes on Eesti noorte esmased kogemused osalemisest polaaruuringutes.

Reaalseid muljeid kuuleme sel aastal Arktikas polaarekspeditsioonil käinud noortelt. Nendeks on Kohila Gümnaasiumi vilistlane Kevin Kristofer Laanmets, Rocca al Mare Kooli lõpetanud Saskia Krautman, Tallinna Prantsuse Lütseumi vilistlased Artur Raik ja Anni Joamets ning Tartu Tamme Gümnaasiumi lõpetanud Anel Neumann. Viktoriinil osalesid nad kooliõpilastena, aga ekspeditsioonile jõudsid juba üliõpilastena. Noored teevad kokkuvõtte 4.-10. aprillil 2022 nähtust, kuuldust ja kogetust. Neil päevil käisid nad kogenud ekspertide saatel Norra, Soome ja Rootsi polaaraladel ning osalesid välitöödel Kilpisjärvel asuvas Helsingi Ülikooli polaarjaamas.

Niivõrd erakordse võimaluse said noored võites üleriigilise viktoriini, mille viisid läbi Eesti Polaarklubi ja Eesti Meremuuseum. Nii viktoriini kui ka polaarekspeditsiooni üks korraldajatest Katrin Savomägi avab merefoorumil, mis veel sellist ettevõtmist ainulaadseks ja terve Eesti jaoks tähtsaks teeb. Lisaks tutvustab ta, millised on plaanid järgmiseks viktoriiniks ja selle võitjatele mõeldud polaarekspeditsiooniks.

Pärast polaarfoorumi toimumist saadame osalejatele videosalvestuse räägitust ja pilte.

Rohkem infot kõnealusest viktoriinist ja ekspeditsioonist saate SIIT.

OSALUSTASU

Polaarfoorumil osalemine on tasuta ja eeldab vaid eelnevat registreerumist.

REGISTREERUMINE

Lõppenud

TÄIENDAV INFO

Küsimuste korral saatke need e-postile booking@meremuuseum.ee.

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Eesti Meremuuseumi uus näitus „Kunstnik sadamakail. Friedrich Tammiku kaptenipildid“ Lennusadamas

Alates 15. septembrist on avatud Eesti Meremuuseumi uus näitus Lennusadamas „Kunstnik sadamakail“, mis on pühendatud kaptenipiltide maalijale Friedrich Tammikule.

15. September

Osale Läänemere perepäeval

2. septembril toimub Lennusadama välialal Läänemere perepäev. Kell 13-18 on kõigil soovijatel võimalik külastada Soome Keskkonnainstituudi SKYE uurimislaeva Aranda. Lisaks on rohkelt mere- ja keskkonnateemalisi tegevusi ja meelelahutust kogu perele.

17. August

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseum avatud E–P 10–19; Alates oktoobrist esmaspäeviti suletud

Vaata kaarti