PEREPÜHAPÄEV LENNUSADAMAS: Merepääste maailm

Pühapäev, 13.11, 12:00 - 16:00

Meremuuseumis veedetud isadepäev saab olema erilistest erilisem – sel päeval ootavad teid külla lisaks meile särasilmsed merepäästjad ja armsad vetelpäästekoerad. Koos nendega saate Lennusadama põnevas meremaailmas: · tutvuda vabatahtlike päästjatega, kelle tiimis on ka vetelpäästekoerad (MTÜ Pärnumaa Märjad Käpad), · uudistada merepääste varustust (SAR Pirita Merepääste), · tutvuda purjeka simulaatoriga (pop-up merekool Meresõber), · uudistada suurt päästetööde paati, päästeautot ja merepäästetööde skuutrit, · visata päästerõngaga täpsust, · joonistada ja lahendada ristsõnu merepääste teemal. Samuti saate meisterda üheskoos puidust laevamudeleid. Nippe jagab kogenud puutööõpetaja Argo Aruvald. Perepühapäeva tegevused on sobilikud vähemalt 5-aastastele lastele. Sündmuse käigus teeb meie fotograaf pilte, et toredad elamused saaksid jäädvustatud ja jagatud meie muuseumi meedias. VEEL LENNUSADAMAS Lisaks perepühapäeva tegevustele saate Lennusadama vesilennukiangaaris ning jäämurdja Suure Tõllu pardal uudistada mitmeid ainulaadseid eksponaate ja ajutisi näitusi. Uurige täpsemalt SIIN. Muuseumimajas avatud kohvikus Maru leiate meelepäraseid sööke ja jooke. OSALUTASU Kõikides perepühapäeva tegevustes saate osaleda muuseumipiletiga. Täiskasvanutel koos lastega on võimalik kasutada perepiletit. Märkimisväärseid soodustusi tagab ka MM kaart. Uurige lähemalt SIIN.

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Isadepäeval tutvustab meremuuseum merepääste maailma

Meremuuseum korraldab isadepäeval perepühapäeva „Merepääste maailm“. Selle käigus saavad pisemad ja suuremad meresõbrad tutvuda vetelpäästjate, nende meeskonnaliikmeteks olevate vetelpäästekoerte ning merepääste varustusega.

09. November

Ootame pakkumusi Lootsi laeva vraki halli projekteerimiseks ja ehitamiseks

Neljapäevaks, 27. oktoobriks kella 12.00ks ootame taotlusi koos kvalifitseerimisdokumentidega osalemiseks riigihankel Lootsi laeva vraki konserveerimishalli projekteerimiseks ja ehitamiseks. Sellele järgnevalt määratakse pakkumuste esitamise tähtaeg kvalifitseerunud osalejatele.

13. Oktoober

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud T–P 10–18; esmaspäeval suletud

Vaata kaarti