PEREPÜHAPÄEV LENNUSADAMAS: Merepääste maailm

Pühapäev, 13.11, 12:00 - 16:00

Meremuuseumis veedetud isadepäev saab olema erilistest erilisem – sel päeval ootavad teid külla lisaks meile särasilmsed merepäästjad ja armsad vetelpäästekoerad. Koos nendega saate Lennusadama põnevas meremaailmas: · tutvuda vabatahtlike päästjatega, kelle tiimis on ka vetelpäästekoerad (MTÜ Pärnumaa Märjad Käpad), · uudistada merepääste varustust (SAR Pirita Merepääste), · tutvuda purjeka simulaatoriga (pop-up merekool Meresõber), · uudistada suurt päästetööde paati, päästeautot ja merepäästetööde skuutrit, · visata päästerõngaga täpsust, · joonistada ja lahendada ristsõnu merepääste teemal. Samuti saate meisterda üheskoos puidust laevamudeleid. Nippe jagab kogenud puutööõpetaja Argo Aruvald. Perepühapäeva tegevused on sobilikud vähemalt 5-aastastele lastele. Sündmuse käigus teeb meie fotograaf pilte, et toredad elamused saaksid jäädvustatud ja jagatud meie muuseumi meedias. VEEL LENNUSADAMAS Lisaks perepühapäeva tegevustele saate Lennusadama vesilennukiangaaris ning jäämurdja Suure Tõllu pardal uudistada mitmeid ainulaadseid eksponaate ja ajutisi näitusi. Uurige täpsemalt SIIN. Muuseumimajas avatud kohvikus Maru leiate meelepäraseid sööke ja jooke. OSALUTASU Kõikides perepühapäeva tegevustes saate osaleda muuseumipiletiga. Täiskasvanutel koos lastega on võimalik kasutada perepiletit. Märkimisväärseid soodustusi tagab ka MM kaart. Uurige lähemalt SIIN.

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Mänguväljak on suletud

Seoses Lennusadama naabruses toimuvate ehitustöödega on ajutiselt suletud Lennusadama kõrval olev, perede seas populaarne, lastemänguväljak. Anname jooksvalt teada, kui olukord muutub.

13. Veebruar

Lennusadam suletakse, et avada taas mai 2024

31.12.2023 on Lennusadam avatud viimast päeva. Alates 01.01.2024 on Lennusadam suletud, et läbida uuenduskuur ja taasavada mais 2024.

14. Detsember

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseumilaevad Suur Tõll ja Valvas on avatud R-P kell 10-18. Lennusadama angaar on suletud kuni 2024 mai.

Vaata kaarti