Kogu pere

Perenädalavahetus: Viikingid Lennusadamas!

13. August 2016 – 14. August 2016

thumb_DSC01541_1024

Rootsi Ajaloomuuseumi poolt koostatud suurnäituse “Viikingid: elu legendide taga” avamise puhul korraldame 13.–14. augustil ühe vägeva perenädalavahetuse koos tõeliste viikingitega.

Saa osa ehtsast viikingite küla melust, kus teie silme all valmib päris viikingilaev, mille ehitamisse saavad kõik huvilised oma panuse anda.

Väliala muinaslaagris saab tutvuda viikingite igapäevaelu, sepatöö ning kangakudumise ja köiekeerutamisega, aga ka sõjavarustusega. Kohal on Lonkava Hundi koja muinasvõitlejad, kes esitavad realistlikke näidislahinguid. Lisaks saab osavuse proovile panna odaviskes ja kirveloopimises. Huvilisi ootab ka poni!

Muuseumis on lastele mõeldud meisterdamisala ning toimuvad ka avatud ekskursioonid eesti, vene, inglise ja soome keeles uuel viikinginäitusel.

Muuseumi pääseb tavapärase hinnakirja alusel.

Vägevaid elamusi jagub nii suurtele kui väikestele!