Öö muuseumis – elu Veneetsias!

14. Aprill 2023 – 15. Aprill 2023

„Öö muuseumis“ on erakordne võimalus veeta terve perega seikluslik öö Lennusadamas. See avaneb vaid 2 korda aastas ja ainult mõnekümnele perele.

Öö programm algab õhtuhämaruses, mil muuseum on tavakülastajatele suletud ja kestab hommikutundideni, kui on aeg hommikust süüa. Vahepeal saate mängida, meisterdada, lustida karnevalipeol, vaadata filmi ja uudistada põnevat näitust „Venezia – merede kuninganna“. Täpsem info on välja toodud ajakavas.

Lisaks saavad kõik ööbijad võtta osa loosimismängust, kus loosime palju põnevaid auhindu. Peaauhinna võitjatel on võimalik ööbida ei kusagil mujal kui allveelaevas Lembit.

Võtke kaasa matkamadrats ja magamiskott ning veetke üks seikluslik öö muuseumis!

Kõigile, kes tulevad üritusele oma maski või kostüümiga ootab tore üllatus!

Programm on mõeldud 7–12 aastastele lastele ja neid saatvatele täiskasvanutele. Hind sisaldab seikluslikku programmi, õhtusnäkki, hommikusööki ja ööbimisvõimalust oma magamisvarustusega. Kella 23-ni on võimalik külastada ka Lennusadama kohvikut MARU.

Ajakava: 

14. aprill 2023

18.30-19.00 Sissepääs ja registreerimine
19.00-21.00 Töötoad:

·       Tutvume näitusega „Venezia- merede kuninganna“

·       Mängime lastealal „Väike Veneetsia“

·       Meisterdame karnevalimakse

·       Pildistame Veneetsia fotoseina juures perepilte

21.00 Õhtusnäkk

21.30 Karnevalipidu tantsude ja lauludega ja loosimismäng
22.30 Perefilm “Erik Kivisüda” (Eesti, 2022)
00.00-7.30 Öörahu

 

15. aprill 2023

7.30-8.45 Hommikusöök ja vaba aeg muuseumis
8.00-8.45 Hommikune jalutuskäik Lennusadama jahisadamasse*

   9.00 Ürituse lõpp

* Toimub tuulevaikse ilma korral.

Tegevused toimuvad eesti keeles.

OSALUSTASU
Pileteid saate osta Piletilevist hinnaga 35 eurot/osaleja: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/oo-muuseumis-elu-veneetsias-387321/ 

 

LISAINFO
Täiendavate küsimuste korral kirjutage booking@meremuuseum.ee  või helistage 6200550

Sündmust toetab Premia!

 

Meelespea ja KKK:

·       Mida kaasa võtta?
Iga osaleja võtab kaasa oma hügieenitarbed, magamiskoti, matkamati jm endale sobivad magamisvahendid. Soovitav on panna selga mugavad riided ja jalga mugavad jalanõud. Üleriided saab jätta garderoobi (valveta), muuseumis on lukustatavad kapid.

·       Kuidas on lood söögiga?
Soovitame enne sündmusele tulekut kõhu täis süüa. Kaasavõetud söögiga sisse ei lubata, küll aga võib kaasa võtta joogipudeli. Programmi jooksul toimub üks kerge snäkipaus (hinna sees). Piletihinna sisse kuulub ka hommikusöök.

·       Kuidas on lood privaatsusega?
Öö muuseumis on koos tegutsemiseks. Osalejad jagatakse umbes 20-liikmelisteks gruppideks ja iga grupp saab endale grupijuhi, kelle juhtimisel toimub tegevus kogu programmis ettenähtud aja. Pärast programmilise osa lõppu algab ettevalmistus magamiseks. Muuseum muutub suureks laagriplatsiks, magamine toimub Lennusadama angaari esimesel korrusel allveelaeva Lembit vahetus läheduses. Muuseumis on põrandaküte.

·       Missugune on täiskasvanute roll?
Täiskasvanud võivad osa võtta kogu programmist sama lustlikult nagu lapsedki. Siiski palume arvestada, et täiskasvanu vastutab endaga kaasa võetud laste eest – kindlustab, et laste käitumine tagaks meeldiva õhtu nii neile endile kui ka teistele osalejatele, järgib öörahu kokkuleppeid ja hoiab majas öösel vaikust.

·       Millal saab muuseumist lahkuda?
Öö muuseumis on kogu öö kestev üritus, mis eeldab muuseumis viibimist kogu öö ja lõpeb hommikul. Soovi korral võib lahkuda ka pärast programmi lõppu ja enne öörahu. Loomulikult saab öösel lahkuda hädaolukorras.

·       Kui palju täiskasvanuid lastegrupi kohta osalema peab?
Öö muuseumis on eelkõige lastele suunatud sündmus, täiskasvanute roll on lapsi tegemistes toetada, kuid julgeme oletada, et meeldejääv on ta kõigile. Keskmiselt peab arvestama, et vähemalt iga 4 lapse kohta on 1 täiskasvanu ehk:
kui osaleb kuni 4 last, peab kaasas olema 1 täiskasvanu;
kui osaleb 4 kuni 8  last, peab kaasas olema 2 täiskasvanut;
kui osaleb 8 kuni 12 last, peab kaasas olema 3 täiskasvanut.

·       Kui vanadele lastele on sündmus suunatud?
Sündmus on suunatud peamiselt 7-12 aastastele lastele, kuid iga vanem tunneb oma last kõige paremini ning nii ei ole ka välistatud, et ka 6- ja 13-aastane tunnevad sündmusest rõõmu. Peamine on silmas pidada, et laps oskab käituda suures seltskonnas, julgeb uinuda ja magada võõras kohas ning saab aru öörahu mõistest.

·       Mis sündmusel toimub?
Öö muuseumis on seikluslik üritus, mille jooksul osaletakse erinevates põnevates tegevustes – saab uusi teadmisi ja praktilisi nõuandeid, toimuvad mängulised tegevused ja kohtumised huvitavate külalistega.

·       Kuidas on lood hügieeniga?
Muuseum hoitakse igapäevaselt puhtana. Hambaid saab pesta meie avaras tualettruumis.

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Meremuuseumisse jõudis suurtükilaev Lembit mudel

Suurtükilaev Lembit ehitusaasta                                        1908 ehituskoht                                         Sankt-Peterburg, Venemaa kiirus                                                    12 sõlme mootor                                                2 aurumasinat (800 hj) pikkus                                                  66,5 m laius                                                      10,9 m süvis                                                     2,2 m veeväljasurve                                   1100 t meeskond                                         148 (9-10 ohvitseri) relvastus             2×1-120 mm, 4×1-75 mm, 1×1-37 mm suurtükki ja kuni 60 meremiini 1927. aastal lammutati suurtükilaev Lembit I maailmasõja lõpus, 1918. aastal jäi Balti […]

01. Juuni

Meremuuseum otsib fotosid, mälestusi ja esemeid Naissaare ajaloost

Seoses Naissaarele rajatava Meremuuseumi uue püsiekspositsiooni ja külastuskeskusega Nargen Nord kutsub muuseum inimesi üles edastama infot Naissaare ajaloo erinevate etappide kohta. Pakkuda võib fotosid, esemeid, joonistusi, skeeme, jooniseid, projekte, kaarte, kirjeldusi, mälestusi ja muud infot.

24. Mai

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseum avatud E–P 10–19; 23. & 24.6 avatud 10-17

Vaata kaarti