Registreerimine lõppenud***Linnalaager meremuuseumis “Arheoloogia saladused”

20. Oktoober 2020 – 22. Oktoober 2020

20.-22. oktoobril ootab Eesti Meremuuseum 8-12 aastaseid lapsi linnalaagrisse, et jõuda jälile saladustele, mida maapõu endas peidab ja milline varandus asub mere põhjas. Kolmepäevase seikluse lõpuks saavad lapsed merearheoloogi abi diplomi.

• Uurime Lennusadama uut näitust “Tundmatu ookean. Läänemeri maailmameres”
  • külastame Tallinna Ülikooli Biorobootika keskust, kus näeme põnevaid roboteid, mida kasutatakse veealuse maailma uurimiseks
  • külla tuleb muinsuskaitseametnik, et tutvustada enda rolli leidude avastamise juures
  • käime Eesti Meremuuseumi hoidlas uurimas allveearheoloogilisi leide
  • proovime selga sukeldumisvarustust
  • õpime selgeks sukelduja jaoks vajalikud hingamisharjutused
  • tutvume keskaegse kogega. Kehastume arheoloogiks ja uurime ning puhastame koge tükke
  • vaatame veealuseid pilte

Oodatud on nii eesti kui ka vene emakeelega lapsed!

Laagritasu on 95 eurot. Alates sama pere teisest lapsest soodustus 15%.

Hind sisaldab kogu programmi, vahendeid tegevusteks, laagripäeva sees vajaminevat transporti, T-särki ja toitlustust kolm korda päevas.

Linnalaagri reeglid

Lisainfo: tel. 620 0550 (E-R 9-17), booking@meremuuseum.ee