Teisipäev, 14.06, 18.00 - 20.00
Kõneleb Vladislav Koržets.
Merefoorum toimub õues!
Tallinna sajad linnakalurid – kes nad on ja millest nad mõtlevad? Räägime linnakaluri kultuurist ja uurime, kas on olemas ka kalurifilosoofia ning mida too endast kujutada võiks. Viskame ka ise õnged vette ja äkki näkkab!
Vladislav Koržets on eesti humorist, kirjanik, ajakirjanik, saatejuht ja kirglik kalamees, kes on tuntud nii loodushoiu, kalapüügi kui ka kalatoitude populariseerijana.
Merefoorum on eesti keeles.
Merefoorumid on kõigile tasuta, algusaeg kell 18.00! Kogunemine Lennusadama kassa juures.
Registreeri siin:
Täna, 13. märtsil kell 15:00 jõudis jäämurdja “Suur Tõll” tagasi kodusadamasse Tallinna Lennusadamas. Laev väljus laevaremondifirma BLRT sadamast hommikul kl 10.50. Pukseerimist soosis ka ilm ning jäämurdja jõudis suuremate vahejuhtumiteta kodusadamasse.
Täna, 22.veebruaril liikus oma kai kohalt Jäämurdja “Suur Tõll” ja suundus Kopli poolsaarele planeeritud dokkimiseks ehk hooldustöödeks.
Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn
Avatud Muuseum avatud T–P 10–18; esmaspäeval suletud. 7. & 9.4 avatud 10-17
Vaata kaarti