REGISTREERIMINE LÕPPENUD***Lastelaager 25.-27.04: Veneetsia merepidu

25. Aprill 2023 – 27. Aprill 2023

Ootame 8-12-aastaseid meresõpru aprillikuu koolivaheaja laagrisse uudistama, kuidas käib elu ja pidu merelinnas Veneetsias!

Täpsemalt:

• teeme tutvust Lennusadama uue näitusega „Venezia – merede kuninganna“, mis jutustab loo võimsast Itaalia merelinnast Veneetsiast
  • mängime näituse lastealal „Väike Veneetsia“: sõidame mängugondliga, otsime peidetud varandust ja kehastume jäätisemüüjaks
  • külastame Nukuteatrimuuseumit, tutvume sealse imetabase teatrimaailmaga
  • lähme külla Estonia ooperiteatrisse, et tutvuda teatrisaali, lavataguse ala, kostüümi- ja grimmiosakonnaga
  • sõidame muuseumirongiga Paksu Margareetasse ja seikleme sealsete laevalugude keskel
  • Leiame ka aega, et niisama mängida ning maitsta gelato jäätist!
  • meisterdame endale uhke karnevalimaski, et lõpetada laager suure maskipeoga

OLULINE

Päev algab kell 9.30 ja lõpeb kell 16.15 Lennusadamas. Tegevused toimuvad eesti keeles.

OSALUSTASU

120 eurot lapse eest. Hind sisaldab kõiki tegevusi ja nendeks vajalikke vahendeid, laagripäeva jooksul toitlustust ja transporti, laagrisärki. Alates sama pere teisest lapsest on tema osalustasule soodustus 15%. Üksikutele päevadele osalemist osta ei saa.

REGISTREERIMINE

Palume registreerida lapsed hiljemalt 21. aprillil