LASTEKAITSEPÄEV LENNUSADAMAS

Kolmapäev, 1.06, 10:00 - 14:00

1. juunil kell 10-14 toimub Lennusadama välialal lastekaitsepäev. Tasuta programm pakub põnevust, teadmisi mereohutusest ja meelelahutust nii maal kui ka merel.

Meie välialal Suure Tõllu esisel platsil on lisaks Meremuuseumile kohal ka SAR Pirita Merepääste, kes tutvustab oma päästevahendeid ning veepäästekoerad MTÜst Pärnumaa Märjad Käpad. Välialal saab vaadata Hullu Teadlase teadusetendust ning lustida koos ümarmudil Ülo ja tema sõpradega. Lisaks saab meisterdada puidust laevamudeleid ja mängi mänge!

Et jaksaks ikka terve päeva meie juures möllata, soovitame külastada uues kuues avatud Mini-Maru kohvikut koos merevaatelise terrassiga, mis asub Lennusadama jahisadamas.

Lastekaitsepäeval on kõik tegevused meie välialal lastele tasuta (v.a laevasõidud)!
Lennusadama angaar ja Suur Tõll on avatud tavapärase hinnakirja alusel.

Lennusadama jahisadamast viib huvilisi lõbusõitudule ja tutvustab laevajuhtimise kunsti Meretakso kell 11, kell 12 ja kell 13 (sõit väikese tasu eest: 5 €, alla 1- aastased lapsed tasuta).

Lastekaitsepäeva kava:

10.00 Lastekaitsepäeva avamine ümarmudil Ülo ja sõprade showga
11.00 Hullu Teadlase teadusteater

11.30 SAR Pirita Merepääste päästevahendite ja MTÜ Pärnumaa Märjad Käpad veepäästekoerte demo

12.30 Hullu Teadlase teadusteater

13.00 Ümarmudil Ülo ja sõprade show laulu ning tantsuga