Lastele

Läänemere päev Lennusadamas

Neljapäev, 27.08, 10:00 - 11:30

Lennusadam ja Soome Instituut kutsuvad tähistama Läänemere päeva koos ümarmudil Üloga neljapäeval, 27. augustil kell 10.00-11.30.

10:00 Lapsi tervitab Lennusadama fuajees ümarmudil Ülo.

10:15 Ülo juhendamisel siirdutakse Maasilinna laeva ette kuulama lühikatkendit uuest lasteraamatust „Ümarmudil otsib kodu“.

10:25 Laevavraki uurimine. Tegevuse käigus selgitatakse välja, mis on mereprügi ja mis hoopis kultuuriväärtus. Saab teha ka midagi väga erilist: allveejoonistada!

Lisaks saavad huvilised jälgida Muumide 75. sünniaastapäeva puhul videot, kus Jan Uuspõld loeb Muumide seiklustest Läänemerel.

11.30 Orienteeruv päeva lõpp

Tegevused sobivad kõige paremini 5-8-aastastele lastele, kuid oodatud on ka vanemad lapsed.

Kuni 8-aastastele lastele on muuseumisse sissepääs tasuta ning üheksandast eluaastast alates on lapsepileti hind 8 eurot. Gruppidele, kus on kümme või enam last, rakendub soodustus 10% ja iga kümne lapse kohta on üks õpetaja tasuta. Tegevustest on oodatud osa võtma ka üksikkülastajad. Piletiinfo

Sündmus Facebookis: „Läänemere päev koos ümarmudil Üloga“

Läänemere päeva täielik programm: www.laanemerepaev.ee