IRONMAN Tallinn 2020

Laupäev, 5.09, 06.30 - 17.30

LENNUSADAM VÕÕRUSTAB TAAS IRONMAN TALLINNAT

5.septembril toimuvad Noblessneri ja Lennusadama piirkonnas IRONMAN Tallinn ja IRONMAN 70.3 Tallinn triatlonivõistlused. IRONMAN triatlon ehk täispikk triatlon tähendab 3,8 km ujumist, 180 km rattadistantsi ja 42,2 km maratonijooksu (70.3 distants moodustab pool täispikast triatlonist). Mitmepäevase triatlonifestivali ajakavva mahuvad veel Seve Ehitus heategevusjooks, IRONKIDS lastetriatlon ning Škoda Laagri 4:18:4 rahvatriatlon.

Lennusadama välialal asub teine vahetusala. 180.2 km pikkune kaheringiline rattarada algab Harku järve kaldalt. Esimesel ringil on juures ka Harku-Tabasalu lõik, mida teisel ringil enam läbima ei pea. Uuele ringile minek toimub Lennusadamast.

Rattarada: https://www.ironman.com/im-tallinn-course

Lennusadam ja kohvik MARU on avatud:
5. septembril 10 – 19
Liiklusinfo: Seoses IRONMAN TALLINN võistlusega juhime ka tähelepanu liikluskorralduse muudatustele, sest võistlustega seoses on piiratud nii parkimist, autoliiklust ning muudetud ka ühistranspordi sõidugraafikuid.

Laupäeval, 5. septembril ajavahemikul 6:00 kuni 19:00 sulgeb IRONMAN Tallinna rattadistants avaliku liikluse järgmistel Tallinna tänavatel: Kalaranna tn, Tööstuse tn (Kalaranna tn – Kopli tn vaheline lõik), Kopli tn (Tööstuse tn – Sirbi trammipeatuseni), Pelguranna tn, Lahepea tn (kergliiklusteed), Paldiski mnt linnast väljuv suund (Lahepea tn – Tähetorni tn vaheline lõik) ja Paldiski mnt linna suunduv suund (Tähetorni tn – Mõisa tn vaheline lõik), Ehitajate tee – Stroomi ranna vaheline kergliiklustee.

Jooksudistants sulgeb 5. septembril terveks päevaks liikluse järgmistel Tallinna tänavatel: Kalaranna tn, Kalasadama tn, Põhja pst (Kursi tn – Kalasadama tn vaheline lõik), Väike-Rannavärava tn, Kanuti tn, Aia tn, Viru tn, Vana Turu tn, Kuninga tn ja Kullassepa tn.

Korraldajad kinnitavad, et kõik elanikud pääsevad kindlasti koju ja ka kodudest välja liikuma, siiski palutakse arvestada võimaliku ooteajaga ning järgida liiklusreguleerijate märguandeid (võimalik lisaooteaeg kuni 30 minutit).

Tule kaasa elama suurele spordipeole!

Sündmuse koduleht: https://www.ironman.com/im-tallinn