koolitus

Giidide baaskoolitus Lennusadamas

12. Märts 2019 – 13. Märts 2019

Koolituse eesmärk on välja õpetada muuseumi ekspositsiooni põhjalikult tundvaid professionaalseid giide.

Kahepäevase koolituse käigus tutvutakse Lennusadama unikaalse vesilennukite angaariga ning saadakse põhjalik ülevaade olemasolevast püsiekspositsioonist. Õppepäev koosneb temaatilistest loengutest ja ekskursioonidest. Koolitus lõpeb kaheosalise atesteerimisega: pooletunnise näidisekskursiooni ning valikvastustega testiga. Pärast eksami edukat läbimist väljastatakse giidile tunnistus ning ekskursioonide läbiviimise õigus Lennusadamas. Atestatsioon kestab kolm aastat.

Koolitus algab mõlemal päeval kell 9.30 ja päev lõpeb kell 16.30.

Koolituse hind on 30 €. Tasu sisaldab ettekandeid, toitlustust, e-sisumaterjale ja eksamit. Eksamite ajad lepitakse kokku koolituse lõpus. Eksamite tegemise periood on märts-aprill-mai 2019.

Koolitus on eesti keeles, eksamit on võimalik teha ka vene keeles. Sisumaterjali on võimalik kohapeal osta ka paberkandjal. Selle hind on lisaks 10 €.

Küsimuste korral palume kirjutada aadressil anna@meremuuseum.ee.

REGISTREERUMINE LÕPPENUD