Taasiseseisvumispäeval, mida tähistame riigipühana 20. augustil, ootame külastama meie muuseumi kell 10-17.

Nii Paksus Margareetas kui ka Lennusadamas leiate mitmeid meenutusi Eesti iseseisvuse taastamisest, samuti sellele eelnenud ja järgnenud pingutustest. Näiteks suurtükitorni neljandal korrusel saate ülevaate, kuidas laevad taasiseseisvunud Eesti lipu alla jõudsid ja mis olukorras oli meie riigi laevandus 31 aasta eest. Lennusadama jahisadamas saate külastada iseseisvuse taastanud Eesti esimeseks riigilaevaks saanud jäämurdjat Suur Tõll ja vesilennukiangaaris näete, mida oleme nüüdseks saavutanud. Lennusadama välialal saate kogu päeva vältel tutvuda laevadega digigiidi abil ja teha läbi nutimängu, mille osalejate vahel loosime meile terveks aastaks tasuta sissepääsu tagava MM-kaarti.

Sel päeval Lennusadama muuseumimajas avatud kohvik Maru töötab kell 10-17 ja sadamas avatud kohvik Mini Maru ootab külla kell 12-20. Paksu Margareeta katusekohvik Maru on avatud kell 10-24.

Uudised

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Jäämurdja “Suur Tõll” saabus tagasi kodusadamasse Tallinna Lennusadamas

Täna, 13. märtsil kell 15:00 jõudis jäämurdja “Suur Tõll” tagasi kodusadamasse Tallinna Lennusadamas. Laev väljus laevaremondifirma BLRT sadamast hommikul kl 10.50. Pukseerimist soosis ka ilm ning jäämurdja jõudis suuremate vahejuhtumiteta kodusadamasse.

13. Märts

Suur Tõll läks dokki

Täna, 22.veebruaril liikus oma kai kohalt Jäämurdja “Suur Tõll” ja suundus Kopli poolsaarele planeeritud dokkimiseks ehk hooldustöödeks.

22. Veebruar

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

Tellimused:+372 620 0550 (E–R kl 9–17), v.a. riigipühadel
booking@meremuuseum.ee
Vesilennuki tee 6, Tallinn

Avatud Muuseum avatud T–P 10–18; esmaspäeval suletud. 7. & 9.4 avatud 10-17

Vaata kaarti