Sihtasutus Eesti Meremuuseum teenuste ostmise, kasutamise ja tagastamise tingimused

Tutvu enne teenuste ostmist põhjalikult tingimustega, juba ostetud teenustes hilisemate muudatuste tegemine on seotud piirangutega.

1. Teenuste ostmine
1.1. Eesti Meremuuseumi põhiteenus on muuseumipiletite müük (Lennusadam ja Paks Margareeta).
1.2. Teenuse eest tasumine toimub internetipanga kaudu (pangalink) ja krediitkaardiga.
1.3. Enne teenuse eest maksmist on ostja kohustatud kontrollima ostukorvi lisatud teenuste koosseisu ning veenduma, et ostukorvi koosseis vastab tegelikult soovitule. Hilisemad tagasiarveldused ei ole võimalikud, välja arvatud punktis 3 toodud juhtumitel.
1.4. Kui ostukorvi on ekslikult lisatud teenused või kogused, mis ei vasta soovitule, tuleb vastavad read või kogused tühistada ostukorvis ja täita õigete andmetega.
1.5. Teenuse hind ostukorvis on toodud koos käibemaksuga.

2. Pileti kehtivus

2.1. Ostetud pilet kehtib 7 kalendripäeva.

3. Tasu tagastamine
3.1. Õigeaegselt kasutamata pileti eest raha ei tagastata. Piletiraha tagastatakse juhul, kui teenuse tarbimine osutus võimatuks SA Eesti Meremuuseumi süül. Muid võimalikke erandolukordi, mis ei võimalda õigeaegselt teenust kasutada või muuta, käsitletakse juhtumipõhiselt.

________________________________________
Teenuse osutaja:
Sihtasutus Eesti Meremuuseum

Vesilennuki tn 1, Tallinn 10415

Reg nr: 90013667

Üldtelefon: +372 641 1408

info@meremuuseum.ee

www.meremuuseum.ee

 

NB! Kasutame Teie andmeid teenuste osutamiseks. Töötleme oma külastajate ja partnerite andmeid käesoleval ajal üksnes Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna sees.

Sündmused

Vaata kalendrit

Uudised

Paksu Margareeta avamist tunnistas mitu tuhat inimest

Eesti Meremuuseumi uut püsiekspositsiooni Paksus Margareetas külastas lisaks tuhatkonnale kutsutud külalisele esimesel avapäeval ligi 1000 muuseumihuvilist.Muuseumi pidulikul avamisel osalesid kultuuriminister, Riigikogu liikmeid, suursaadikuid, merendusorganisatsioonide ja teiste mäluasutuste juhte ning õhtusel vastuvõtul muuseumi ehitamisele ja püsiekspositsiooni rajamisele kaasa aidanud partnerid.

03. Detsember

Õpilaste polaarviktoriin oli menukas

18.-24. novembrini toimunud polaarviktoriinist võttis osa 159 koolinoort üle Eesti. Lõppvooru, võitlema koha eest Arktika ekspeditsioonile, pääses 37 õpilast.

„Rõõmustav oli see, et tase oli päris hea ning osalejaid oli üle Eesti,“ ütles Eesti Polaarklubi president Andres Tarand. „Huvitav oli näha, et populaarseimad valdkonnad kõigi vastanute hulgas, millega sooviti ekspeditsioonil tegeleda, olid fotograafia, bioloogia, kliimateadus, geoloogia ja kunst,“ kommenteeris Tarand.

03. Detsember

Paksu Margareetasse on jõudnud kõik eksponaadid

29. novembril taasavatavas Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuses eksponeeritakse ligi 700 eset, mis on tänaseks muuseumisse laekunud. Esemeid puhastasid, restaureerisid või nende järgi valmistasid koopiaesemeid Eesti ja välismaa spetsialistid.

21. November

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 6 200 550 (E-R 9-17), v.a. riigipühadel
info@meremuuseum.ee
Vesilennuki 6, Tallinn

Lennusadam :Teisipäev- pühapäev 10.00-18.00; esmaspäev suletud

Paks Margareeta AVAME 29.11.2019 KELL 10:00

Vaata kaarti