Sihtasutus Eesti Meremuuseum teenuste ostmise, kasutamise ja tagastamise tingimused

Tutvu enne teenuste ostmist põhjalikult tingimustega, juba ostetud teenustes hilisemate muudatuste tegemine on seotud piirangutega.

1. Teenuste ostmine
1.1. Eesti Meremuuseumi põhiteenus on muuseumipiletite müük (Lennusadam ja Paks Margareeta).
1.2. Teenuse eest tasumine toimub internetipanga kaudu (pangalink) ja krediitkaardiga.
1.3. Enne teenuse eest maksmist on ostja kohustatud kontrollima ostukorvi lisatud teenuste koosseisu ning veenduma, et ostukorvi koosseis vastab tegelikult soovitule. Hilisemad tagasiarveldused ei ole võimalikud, välja arvatud punktis 3 toodud juhtumitel.
1.4. Kui ostukorvi on ekslikult lisatud teenused või kogused, mis ei vasta soovitule, tuleb vastavad read või kogused tühistada ostukorvis ja täita õigete andmetega.
1.5. Teenuse hind ostukorvis on toodud koos käibemaksuga.

2. Pileti kehtivus

2.1. Ostetud pilet kehtib 7 kalendripäeva.

3. Tasu tagastamine
3.1. Õigeaegselt kasutamata pileti eest raha ei tagastata. Piletiraha tagastatakse juhul, kui teenuse tarbimine osutus võimatuks SA Eesti Meremuuseumi süül. Muid võimalikke erandolukordi, mis ei võimalda õigeaegselt teenust kasutada või muuta, käsitletakse juhtumipõhiselt.

________________________________________
Teenuse osutaja:
Sihtasutus Eesti Meremuuseum

Vesilennuki tn 1, Tallinn 10415

Reg nr: 90013667

Üldtelefon: +372 641 1408

info@meremuuseum.ee

www.meremuuseum.ee

 

NB! Kasutame Teie andmeid teenuste osutamiseks. Töötleme oma külastajate ja partnerite andmeid käesoleval ajal üksnes Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna sees.

Sündmused

Vaata kalendrit

Uudised

Krusensterni viktoriin

Üleilmne Peterburglaste Klubi ja Tallinna Haridusamet kutsuvad Peterburi ja Tallinna koolilapsi osalema kuulsa meresõitja Adam Johann von Krusensterni 250. sünniaastapäevale pühendatud ühisviktoriinis.

30. Märts

Paksu Margareeta uus püsinäitus pärjati kahe Kuldmunaga

Reedel, 20. märtsil veebiülekandena toimunud loovus- ja disainiauhindade väljakuulutamisel võitsid Kuldmuna Paksu Margareeta ekspositsiooni graafilise disaini eest Polaar Studio ja digilahenduste eest Platvorm. Muuseum jääb eriolukorra ajal suletuks.

23. Märts

Muuseum on suletud

Riikliku eriolukorra tõttu on muuseum on suletud 1. maini 2020, kui ei otsustata ennetähtaegset eriolukorra lõpetamist. Ära jäävad või edasi lükkuvad kõik sellele ajaperioodile planeeritud sündmused.

13. Märts

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 6 200 550 (E-R 9-17), v.a. riigipühadel
info@meremuuseum.ee
Vesilennuki 6, Tallinn

Lennusadam MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Paks Margareeta MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Vaata kaarti